З давніх часів жінки намагалися доглядати за своїм зовнішнім виглядом. У наш час робити це стало набагато легше, оскільки на полицях супермаркетів та в салонах краси завжди знайдуться найрізноманітніші засоби для гігієни та догляду за собою, передають Патріоти України.
Але всього 200-300 років тому люди змушені були користуватися огидними та часом небезпечними способами, щоби бути красивими.
Представниці знаті вибирали собі пару дуже тісних балеток із тоненького матеріалу, що розпадався через кілька днів після інтенсивної ходьби. Ідеальним вважався той розмір, в який жінка ледве змогла запхати ніжку.
Як для жінок, так і для чоловіків густа шевелюра була ознакою здоров'я та статусу. Якщо на голові з'являлися залисини, їх потрібно було змастити ведмежим жиром, а потім розтерти змащене місце до почервоніння.
Інший рецепт містив не менш приємні інгредієнти: свиняче сало, бджолиний віск та лимонне масло.
Усі представниці прекрасної статі мріяли про ідеально рівний овал обличчя. Іноді, коли чоло починало заростати, вони висмикували по одному волоску доти, доки досягали задовільного результату. За канонами ніс мав ділити обличчя рівно навпіл, а чоло бути білим, гладким і відкритим.
Жіночі руки були уособленням грації та ніжності, тому їх тримали в рукавичках, захищаючи від зовнішніх факторів. Щоб долоні залишалися м'якими протягом усього дня, аксесуар просочували відваром із хрону та натирали пахтою. Нігті мали бути відполіровані до блиску та акуратно підстрижені.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...