Кожен власник смартфона бажає, щоб його гаджет працював максимально швидко та ефективно. Але з часом, збільшенням кількості встановлених програм, навіть потужні Android-пристрої можуть починати "тормозити". Один з простих способів оптимізації пристрою - це відключення зайвих фонових програм та служб, передають Патріоти України.
Встановлення жорсткого ліміту.
Як повідомляє "24 канал", додаткове обмеження активності додатків дозволяє знизити їхнє негативне вплив на продуктивність. Це стосується, зокрема, сповіщень. Вимкнути сповіщення утиліт може збільшити швидкість роботи, хоча це також зупинить надсилання сповіщень від певних додатків.
Вимкнення автоматичних оновлень програм.
Іноді оновлення програм може спричинити сповільнення пристрою, особливо, якщо додаток, який ви заблокували, знову активується після оновлення.
Позбавлення від попередньо встановлених програм.
Виробники смартфонів часто "забивають" пам'ять вбудованими додатками, які рідко використовуються користувачами. Ці програми можна безпечно видалити, але слід бути обережним, щоб не видалити важливі системні компоненти. Завжди переконуйтеся, що додаток, який ви видаляєте, дійсно не потрібен вам.
Не забувайте про золоте правило технічної грамотності: перед видаленням чогось завжди робіть резервну копію. Це допоможе уникнути можливих проблем, якщо ви випадково видалили щось важливе. Слідкуйте за своїм смартфоном, слухайте його "потреби" та регулярно проводьте оптимізацію, і він буде служити вам вірою і правдою.
Весна не за горами, тож зараз ідеальний час для садівників почати готувати добрива, які вони використовуватимуть, якщо хочуть, щоб їхні троянди красиво цвіли цього року, передають Патріоти України. Удобрювати троянди слід у березні, коли почнуть з’явля...
Згідно з даними Японського товариства з вивчення ожиріння, найменша ймовірність розвитку будь-яких хвороб у людини з індексом маси тіла 22. Нагадуємо, що індекс маси тіла розраховується як співвідношення ваги й зросту за формулою: вага (кг) поділена на...