Гарячий міцний чай - один із найпопулярніших напоїв у холодні зимові дні. Однак навіть найсмачніший чай може набриднути, тому спробуйте урізноманітнити смак напою і зробити його кориснішим, додавши до заварки квіти та листя жасмину, чебрецю чи звіробою.
В результаті додавання квіток жасмину в чай ви отримаєте напій із приємним ароматом, який не тільки заспокоює нервову систему, але й благотворно впливає на печінку, очищає нирки, сприяє перетравленню жирної їжі. Чай з жасмином подається без лимона та меду, інакше можна перебити його тонкий смак.
Чай зі звіробою має приємний смак і, звичайно ж, корисні властивості. Звіробій розслаблює, покращує кровообіг і навіть піднімає настрій. Регулярне вживання такого напою може допомогти знизити залежність від змін погоди та перепадів тиску. Однак слід пам’ятати, що такий чай не рекомендовано вживати вагітним жінкам та людям із захворюваннями нирок. До речі, звіробій добре поєднується з іншими травами та квітами, такими як м’ята, суниця та чебрець.
Що примітно, так це те, що чебрець (або чебрець) можна додавати не тільки в чай, але і в квас, а також м’ясні страви. Вважається, що такий напій допомагає при радикуліті та м’язових болях у спині, полегшує стан при бронхіті, трахеїті та зубних болях. Як і інші напої з добавками, чай з чебрецем має і свої протипоказання – його не можна вживати вагітним та страждаючим від хвороб печінки та нирок.
Якщо ви допустили при приготуванні страви кількох помилок, ваші голубці можуть вийшли сухими і жорсткими. Щоб вони вдалися смачними, не достатньо вибрати найкращі інгредієнти, передають Патріоти України. Все можна зіпсувати, порушивши технологію пригот...
19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день. . Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...