Такого ви ще не куштували! Болгарський насипний пиріг з яблуками - незвичайний та дуже смачний

Ну як же не порадувати рідних смакотою з яблук. Ось вам незвичний та дуже цікавий пиріг, який готується дуже просто, передають Патріоти України.

Інгредієнти на форму 20-22 см:

  • 1 кг очищених яблук (яблука краще взяти соковиті, солодкі або кисло-солодкі),
  • 1 стакан (160 гр) манної крупи,
  • 1 стакан (130 гр) борошна,
  • 1 стакан (210 гр) цукру,
  • дрібка солі,
  • 2 ч. ложки (10 гр) розпушувача,
  • 10 гр ванільного цукру,
  • 150 гр вершкового масла.

Приготування:

Масло покласти в морозилку, щоб було легше з ним працювати. У мисці змішуємо цукор, муку, манку, сіль, розпушувач та ванільний цукор. Тепер готуємо начинку — яблука натираємо на крупній тертці, якщо вони швидко темніють — збризніть лимонним соком та перемішайте.

Збираємо пиріг: На дно форми натираємо 30 грамів масла і розрівнюємо, зверху 130 грамів борошняної суміші і знову розрівнюємо. Далі яблука ділимо на 3 частини і одну з них викладаємо у форму, розрівнюючи та трохи ущільнити. Далі повторюємо шари борошняної суміші та яблук (всього в нас 4 шари борошна та 3 шари яблук). Зверху затираємо пиріг 120 грамами вершкового масла та розрівнюємо.

Розігріваємо духовку до 170 — 180 градусів, та випікаємо пиріг з яблуками 45 — 60 хвилин. Час випічки залежить від діаметра вашої форми і від особливостей духовки. Після приготування залишаємо остигати на пів години у формі і все!

Смачного!

Джерело: Ukr.Media

Творять дива! Названо найбільш корисні фрукти для здоров’я серця

п’ятниця, 23 травень 2025, 10:50

Для здоров’я серця особливо корисні фрукти, які багаті на антиоксиданти, калій, клітковину та інші речовини, що підтримують судини і знижують запалення. Ось найкращі варіанти, передають Патріоти України. Якщо обирати один, то чорниця і гранат часто наз...

Це може здивувати! Названо найбільш небезпечні дні тижня, коли трапляються різні біди

п’ятниця, 23 травень 2025, 9:59

Ідея про те, що певні дні тижня більш "небезпечні", має більше коріння в спостереженнях, фольклорі та статистичних аналізах, ніж у чітких наукових доказах. Проте деякі дослідження і спостереження виділяють такі дні, передають Патріоти України.