Ми завжди сподіваємося на щиросердність людських почуттів до нас і часто помиляємося, бо нас обманюють або ми обманюємося самі. Пропонуємо вам три маленькі хитрощі, щоб упевнитися в почуттях людини до вас, передають Патріоти України.
На підсвідомому рівні ми завжди хочемо довіряти людям, це, скажімо так, наш природний рефлекс. Та життя від раннього віку вчить атрофувати це бажання і зустрічати людей не з відкритим серцем, а з вдумливою головою.
Неромантично, щоправда, але безпечно. Та все ж у нас є кохані та друзі, і подеколи з'являється думка, чи все саме так, як вони говорять, і чи справді їхні почуття до нас щирі. Залізти до них всередину не можна, а детектор брехні для сумочки дещо завеликий, тому ось три хитрощі, щоб зрозуміти, що про вас думає людина.
Ви маєте стати трохи вразливішими для людини, відкритися їй. Можете розказати їй про щось, що вас насправді турбує. Головне – розповідати все в деталях, чому саме для вас це становить проблему і що ви не знаєте, як усе вирішити та як бути. Потім зверніть прискіпливу увагу на те, якою буде реакція на ваші слова. Більшість людей буде слухати вас уважно та емпатично, але якщо ви справді подобаєтеся людині, вона почне вам співпереживати та всіляко допомагати. Вона зробить усе максимально залежне від неї, щоб знайти вихід із ситуації.
Наступного разу, коли зайдете до кімнати, зверніть увагу на поведінку людини та на її дії. Якщо вона змінює положення тіла, коли бачить вас, у відкритішу позу, будьте певні, ви їй подобаєтеся.
Це одна з підсвідомих речей, яку робить кожна людина, якій ви подобаєтеся. Коли ви будете поряд з нею, випадково розмістіть між вами кілька речей. Це може бути будь-що, наприклад, напій, сумка або інша маленька річ. Якщо людина щира у своїх почуттях до вас, вона почне пересувати ці речі вбік або взагалі прибере їх з поля зору.
Це цілком безпечні та прості дії, які допоможуть вам повніше оцінити стосунки. Можливо, поставити десь крапки, а можливо, помітити когось іншого, хто тягнеться до вас, прибираючи перешкоди, які ви ставите.
Навіть якщо ви не один рік готуєте котлети, зібрані поради неодмінно вам знадобляться, бо, як кажуть у народі, вік живи – вік учись. Досвідчені господині діляться секретами, передають Патріоти України. Найсмачніші котлети виходять із фаршу, який постої...
Якщо ви любите сир, врахуйте, що близько 65% дорослих людей має знижену здатність перетравлювати лактозу. Якщо ви відчуваєте дискомфорт після споживання сиру, можливо, вам варто зробити перерву, оскільки можуть бути й інші фактори, як непереносимість к...