ТОП-3 помилки у приготуванні холодця, через які він не застигає

Класична страва української кухні холодець (або менш поширена назва - студенець або драглі), вважається не тільки святковою стравою, а й готується господинями просто без приводу, тому ще це ситно, корисно та смачно, передають Патріоти України.

Однак є три помилки, які псують холодець, роблячи його рідким.

Желатин

Желатин не зможе стати гідною заміною для ніжок, вух та інших частинм’яса (з желеутворювальним ефектом), які містять велику кількість колагену. Він, виварюючись, робить страву драглистою.

Найкраще м’ясо

Основою страви є м’ясо, яке не підходить для приготування котлет чи відбивних. Холодець готується з м’яса другого ряду, яке з жилками чи зрізалося із суглобів. Додатково кладуть м’ясо кращої якості, але холодець застигне тільки завдяки м’ясу другого ряду.

Процес варіння

Найбільшою помилкою є спочатку налити мало води та додавати її під час приготування. Такий холодець погано застигатиме.

Досвідчені кулінари радять варити, або краще сказати повільно томити страву не менше 4 годин. В результаті виходить дуже розварене м’ясо та липкий бульйон, який застигає прямо в ложці.

Господиням на замітку! Як легко позбутися вапняного нальоту в унітазі

четвер, 22 травень 2025, 18:38

Щоб тримати сантехніку завжди у чистому, майже новому, стані є безліч засобів, як від промислових виробників, так й від людей, які займаються прибиранням професійно, але використовують природні матеріали та неагресивні засоби чищення. Так експерти клін...

Ви часто зважуєтеся неправильно! Основні помилки, про які багато хто не знає

четвер, 22 травень 2025, 16:58

Насправді, невеликі коливання маси тіла – це цілком природне і фізіологічне явище. Воно не є свідченням провалу чи регресу. Вага змінюється щодня під впливом десятків чинників – від вмісту води в організмі до стану травлення чи інтенсивності фізичних н...