Не всі городники можуть дозволити собі щороку висівати картоплю на новому місці. Обробляти культуру на старому місці можна, але слід пам’ятати про чотири правила, про які забувають 9 із 10 дачників, передають Патріоти України.
Зелену масу, яка поступово засихає, скошують за кілька днів до збирання врожаю. Її не залишають перегнивати на ділянці.
В даному випадку два варіанти: спалити та розкидати золу, або вивезти за межі ділянки, щоб патогени не зимували у ґрунті.
Після збирання врожаю, коли землю готують до зимівлі, ґрунт обробляють біофунгіцидами, які знищать патогенне середовище.
А патогени можуть вижити, наприклад, на корінні бур’янів. Тому обробку потрібно обов’язково провести, якщо планується висаджувати картоплю на те саме місце.
Про ці рослини сказано чимало. Їхню цінність для ґрунту складно переоцінити, тому в даному випадку висадка сидератів вкрай важлива. Можна посадити гірчицю, люпин, редьку, фацелії.
Насіннєву картоплю перед відправкою на зимове зберігання обробляють біофунгіцидами, які містять сінну паличку. Після обробки посадковий матеріал просушують на свіжому повітрі.
Правильне харчування допомагає зміцнити здоров’я серцево-судинної системи, судин та запобігти хворобам. Нутриціолог назвала корисні продукти, які мають бути у раціоні,. РБК-Україна (проект Styler) повідомляє про 20 продуктів харчування, які допомагають...
Не всі дрова однаково придатні для використання в різних типах опалювального обладнання, передають Патріоти України. Кожна порода дерева відрізняється характерною щільністю структури, тому не всі дрова однаково придатні для опалення. Які дрова найкраще...