ТОП-4 правила при вирощуванні картоплі на одному місці: Про що забувають городники

Не всі городники можуть дозволити собі щороку висівати картоплю на новому місці. Обробляти культуру на старому місці можна, але слід пам’ятати про чотири правила, про які забувають 9 із 10 дачників, передають Патріоти України.

Бадилля

Зелену масу, яка поступово засихає, скошують за кілька днів до збирання врожаю. Її не залишають перегнивати на ділянці.

В даному випадку два варіанти: спалити та розкидати золу, або вивезти за межі ділянки, щоб патогени не зимували у ґрунті.

Обробка ґрунту

Після збирання врожаю, коли землю готують до зимівлі, ґрунт обробляють біофунгіцидами, які знищать патогенне середовище.

А патогени можуть вижити, наприклад, на корінні бур’янів. Тому обробку потрібно обов’язково провести, якщо планується висаджувати картоплю на те саме місце.

Висаджування сидератів

Про ці рослини сказано чимало. Їхню цінність для ґрунту складно переоцінити, тому в даному випадку висадка сидератів вкрай важлива. Можна посадити гірчицю, люпин, редьку, фацелії.

Обробка насіння

Насіннєву картоплю перед відправкою на зимове зберігання обробляють біофунгіцидами, які містять сінну паличку. Після обробки посадковий матеріал просушують на свіжому повітрі.

Оберіть свою! Чашка кави розповість про вашу головну рису характеру - тест із точністю 99%

неділя, 2 квітень 2023, 8:12

Багато з нас обожнюють цей чарівний напій. Кава дає нам бадьорість , заряджає енергією на весь день. Цей напій благородний і повинен бути в кожному домі, передають Патріоти України. Ви повинні бути в усьому найпершою і найкращою. Саме до цього ви прагн...

Урожай буде раннім і дуже великим! Чим підживити огірки для миттєвого росту

неділя, 2 квітень 2023, 7:50

Вже на початку травня, а у південних регіонах України - наприкінці квітня городники починають висаджувати огірки у відкритий ґрунт. Корисні та смачні огірки багаті вітамінами А, РР, Е, Н та мають у складі кальцій, залізо натрій, каротин, хлорофіл, магн...