Коли батарейки відпрацювали своє, їх не завжди здають на перероблення, а залишають вдома. Там вони часто переплутуються з новими. В цьому разі буває важко відрізнити заряджену батарейку від розрядженої, передають Патріоти України.
Щоб перевірити батарейку і дізнатися, чи є в ній заряд, потрібно всього лише впустити її з невеликої висоти на рівну тверду поверхню. Наприклад, тумбу, стілець, стіл чи підлогу. Важливо запам'ятати одну умову: батарейку потрібно тримати у вертикальному положенні.
Якщо після падіння і вдаряння об поверхню батарейка впаде на бік, а не буде підстрибувати, отже, всередині є заряд і її можна використовувати.
Якщо ж батарейка кілька разів підстрибує перед тим, як приземлитися, можете відносити її на перероблення, адже заряду в ній не залишилося.
Для цього потрібно просто взяти батарейку, щоб "+" був угорі, а потім впустити її на рівну тверду поверхню (підлогу, столик тощо) з висоти 10 см. Елемент живлення, який не втратив свій заряд, буде розташовуватися вертикально.
Якщо ж батарейка з такої висоти впала на бік, отже, її вже не можна використовувати, адже вона "порожня".
Ще можна зрозуміти, чи батарейка напівпорожня. Якщо вона трішки підстрибнула, отже, її ще можна використовувати певний час.
Розповідаємо, які слова в жодному разі не можна говорити, щоб не відлякувати від себе гроші, передають Патріоти України.
При гіпертонії (високому артеріальному тиску) важливо дотримуватись певних обмежень у харчуванні, оскільки деякі продукти можуть сприяти підвищенню тиску або негативно впливати на здоров'я. Ось основні продукти, яких слід уникати, передають Патріоти Ук...