Треба лише кілька секунд: ТОП-2 прості способи, щоб відрізнити заряджену батарейку від розрядженої

Коли батарейки відпрацювали своє, їх не завжди здають на перероблення, а залишають вдома. Там вони часто переплутуються з новими. В цьому разі буває важко відрізнити заряджену батарейку від розрядженої, передають Патріоти України.

Впустіть батарейку з невеликої висоти

Щоб перевірити батарейку і дізнатися, чи є в ній заряд, потрібно всього лише впустити її з невеликої висоти на рівну тверду поверхню. Наприклад, тумбу, стілець, стіл чи підлогу. Важливо запам'ятати одну умову: батарейку потрібно тримати у вертикальному положенні.

Якщо після падіння і вдаряння об поверхню батарейка впаде на бік, а не буде підстрибувати, отже, всередині є заряд і її можна використовувати.

Якщо ж батарейка кілька разів підстрибує перед тим, як приземлитися, можете відносити її на перероблення, адже заряду в ній не залишилося.

Простий спосіб, щоб не вставати

Для цього потрібно просто взяти батарейку, щоб "+" був угорі, а потім впустити її на рівну тверду поверхню (підлогу, столик тощо) з висоти 10 см. Елемент живлення, який не втратив свій заряд, буде розташовуватися вертикально.

Якщо ж батарейка з такої висоти впала на бік, отже, її вже не можна використовувати, адже вона "порожня".

Ще можна зрозуміти, чи батарейка напівпорожня. Якщо вона трішки підстрибнула, отже, її ще можна використовувати певний час.

Для чого потрібно Seo просування сайту

середа, 8 лютий 2023, 19:05

Seo просування сайту — це комплекс заходів, спрямованих на підвищення позицій вебресурсу в пошуковій видачі. Для досягнення максимального ефекту пошукову оптимізацію необхідно впроваджувати ще на етапі розробки сайту. Процес довготривалий, складний та ...

Як зварити червоний буряк, щоб він не втратив колір - хитрість, про яку варто знати

середа, 8 лютий 2023, 18:52

Буряк використовується для приготування різних страв. Часто перед цим його потрібно зварити. Здавалося б - що тут важкого? Але, якщо робити це в звичайній каструлі, він може стати менш червоним. Читайте в матеріалі ТСН.ua, як зварити буряк, щоб він не ...