Трохи попелу та калію - і вишня рясно вкриється ягодами - поради садівника

Вишня - традиційне фруктове дерево українських садів, але для того, щоб отримати гарний урожай, слід знати кілька важливих нюансів, передають Патріоти України.

«Підживлення обов'язково має бути для вишні навесні — це попіл, по літровій банці, по вологому ґрунту, по периметру крони. І одна столова ложка сечовини та 2 столові ложки безхлорного калію (при підживленні хлористим калієм вишня скине листя) на 10 л води (не менше 3−4 відер на одну рослину), — пояснює садівник Василь Іванюк.

Можна замінити калійною селітрою (2 столові ложки). Під час інтенсивного зростання зав'язей слід обприскати листя розчином мікроелементів. Крім того, потрібна ще одна літрова банка попелу для нарощування кісточки.

У середині серпня — 2 столові ложки подвійного гранульованого суперфосфату та 1 столова ложка калію на 10 л води (не менше 4 відер) та знову літрова банка попелу. Літрову банку попелу можна замінити 1 склянкою доломіту. Пізно восени після скидання листя можна внести пару відер органіки».

ТОП-3 речі, які ви робили неправильно, коли варили пельмені

четвер, 28 березень 2024, 18:57

Виявилося, що цей напівфабрикат не такий простий у приготуванні, як це вважається. У кулінарів є свої хитрощі. Здавалося б, тут може бути складного. Закип’ятити воду, посолити, поперчити, кинути в каструлю лавровий лист і, нарешті, пельмені, передають...

Психологічний тест: Що вам потрібно для щастя

четвер, 28 березень 2024, 18:07

Іноді так буває, що ми відчуваємо внутрішню порожнечу, немов нам чогось бракує для душевної рівноваги і абсолютного щастя, передають Патріоти України. Але як зрозуміти, яка ж частина пазла загубилася і заважає нам відчути себе "цілісною" і задоволеною...