Трохи попелу та калію - і вишня рясно вкриється ягодами - поради садівника

Вишня - традиційне фруктове дерево українських садів, але для того, щоб отримати гарний урожай, слід знати кілька важливих нюансів, передають Патріоти України.

«Підживлення обов'язково має бути для вишні навесні — це попіл, по літровій банці, по вологому ґрунту, по периметру крони. І одна столова ложка сечовини та 2 столові ложки безхлорного калію (при підживленні хлористим калієм вишня скине листя) на 10 л води (не менше 3−4 відер на одну рослину), — пояснює садівник Василь Іванюк.

Можна замінити калійною селітрою (2 столові ложки). Під час інтенсивного зростання зав'язей слід обприскати листя розчином мікроелементів. Крім того, потрібна ще одна літрова банка попелу для нарощування кісточки.

У середині серпня — 2 столові ложки подвійного гранульованого суперфосфату та 1 столова ложка калію на 10 л води (не менше 4 відер) та знову літрова банка попелу. Літрову банку попелу можна замінити 1 склянкою доломіту. Пізно восени після скидання листя можна внести пару відер органіки».

Це така смакота! Морква по-корейськи, яку можна їсти через 2-3 години - рецепт пряної закуски

неділя, 24 вересень 2023, 12:14

Найпростіша, дуже смачна та елементарна в приготуванні закуска - морква по-корейськи, для приготування якої потрібно мінімум інгредієнтів та всього 2 години часу. Для того, щоб закуска була гострішою, не шкодуйте спецій та часнику, ще можна додати гост...

Тест: Відкрийте для себе, який з ментальних аспектів переважає у вашому житті

неділя, 24 вересень 2023, 11:12

Якщо ви хочете знати, який з ментальних аспектів переважає у вашому житті, уважно подивіться на зображення нижче і виберіть силует людини, яка викликає у вас найбільшу симпатію, передають Патріоти України. Потім прочитайте опис, відповідний вашому виб...