Трохи попелу та калію - і вишня рясно вкриється ягодами - поради садівника

Вишня - традиційне фруктове дерево українських садів, але для того, щоб отримати гарний урожай, слід знати кілька важливих нюансів, передають Патріоти України.

«Підживлення обов'язково має бути для вишні навесні — це попіл, по літровій банці, по вологому ґрунту, по периметру крони. І одна столова ложка сечовини та 2 столові ложки безхлорного калію (при підживленні хлористим калієм вишня скине листя) на 10 л води (не менше 3−4 відер на одну рослину), — пояснює садівник Василь Іванюк.

Можна замінити калійною селітрою (2 столові ложки). Під час інтенсивного зростання зав'язей слід обприскати листя розчином мікроелементів. Крім того, потрібна ще одна літрова банка попелу для нарощування кісточки.

У середині серпня — 2 столові ложки подвійного гранульованого суперфосфату та 1 столова ложка калію на 10 л води (не менше 4 відер) та знову літрова банка попелу. Літрову банку попелу можна замінити 1 склянкою доломіту. Пізно восени після скидання листя можна внести пару відер органіки».

Психологічний тест: Виберіть вазу на картинці - і зрозумієте важливі істини

середа, 8 лютий 2023, 8:08

Психологи США розробили тест, який з неймовірною точністю визначає домінуючі риси особистості. Дивіться на картинку 5 секунд, потім закрийте очі, передають Патріоти України.Яка ваза одразу постала перед вашими очима? Дізнайтесь, що означає ваш вибір:. ...

Які кімнатні рослини принесуть найбільшу користь для здоров’я - список

середа, 8 лютий 2023, 7:50

Піклування про кімнатні рослини уже саме по собі корисне для здоров’я. По-перше, це чудове хобі, яке знімає стрес і піднімає настрій. По-друге, жива зелень у приміщенні дуже корисна для душевного спокою, передають Патріоти України. Але це далеко не вс...