У будь-якій автоматичній пральній машині передбачено швидкий режим прання. Таким чином, користувач може освіжити речі для щоденного носіння, витративши мінімум часу і сил, передають Патріоти України.
Проте далеко не всі речі можна прати в цьому режимі. Які речі можна прати в режимі швидкого прання, в яких випадках цю програму обирати та які речі заборонено прати в режимі швидкого прання - в матеріалі ТСН.ua.
«Швидкий режим» зазвичай передбачає прання речей за 30 хвилин, але є моделі пральних машин, що дозволяють впоратись і за 15-20 хвилин. Здавалося б, функцією швидкого прання можна скористатися завжди, адже це зручно та економічно. Але це не так. Річ у тім, що програма передбачає прання за низьких температур. У таких умовах можна прати злегка забруднені речі, які ви змінюєте щодня: футболки, шкарпетки, сорочки, блузки. При цьому на тканині не повинно бути складних і застарілих плям. Швидкий цикл дозволяє лише освіжити білизну та позбавити її від неприємного запаху.
Тому актуальними будуть поради не прати в режимі швидкого прання сильно забруднені та зношені речі. Також в цьому режимі не перуть рушники та постільну білизну.
Чому краще не використовувати для цих речей режим швидкого прання:
Це інтенсивна програма, тому режим швидкого прання не підходить для тонких, делікатних тканин, а також інших речей, які потрібно прати вручну. Також цього режиму слід уникати для досить зношених чи пошкоджених речей, адже в такому разі машина пошкодить їх ще більше.
Під час швидкого прання максимальний ефект можна отримати, коли барабан завантажений наполовину. Мийного засобу при цьому потрібно класти також менше. За низьких температур гранули порошку погано розчиняються, тому білизна за повного завантаження буде погано полоскатися.
Відсортуйте білизну перед завантаженням. Відокремте речі одну від одної за типом тканини, відокремте білий одяг від кольорового. Відкладіть сильно забруднену білизну з плямами для повного циклу прання.
Для найкращих результатів в режимі швидкого прання зробіть наступне:
Так, споживаючи менше електроенергії, ви зможете якісно випрати речі. Якщо у вашій машині немає режиму з назвою «швидке прання», зверніть увагу на інші цикли. Для різних виробників цей режим може називатися «Експрес-режим», «Швидке 30» і так далі. Вам підійдуть усі програми тривалістю менше ніж 40 хвилин.
Якщо ви не знаєте, як встановити та включити швидку програму, вам підкажуть спеціальні позначки на панелі керування. Поверніть тумблер так, щоб він вказував на позначення режиму, і запустіть програму.
Якщо ви постійно користуєтесь режимом швидкого прання, хоча б раз на кілька тижнів вмикайте машинку на повний режим за температури 60 градусів. За низьких температур можуть розмножуватися бактерії та цвіль, з’являється неприємний затхлий запах, який може перейти на білизну.
Цей простий візуальний тест розкаже вам, чи збудуться ваші найзаповітніші бажання. передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Подивіться на картинку внизу і виберіть одну зі сніжинок. Так ви дізнаєтеся, чи стане 2025 рік тим, у якому здійсниться в...
Жоден ранок не обходиться без запашного напою, який бадьорить і заряджає енергією на весь день, передають Патріоти України. Розповідаємо, чи можна підігріти каву в мікрохвильовці, як це вплине це на якість і смак напою. Так, напій можна підігрівати у м...