Багаторазові пляшки для води, які не очищують регулярно, можуть містити значно більше бактерій, ніж туалетне сидіння. Про це у своєму TikTok-блозі розповів американський анестезіолог Міро Фігура, передають Патріоти України.
За словами доктора, незалежне дослідження показало, що в такій пляшці для води в 40 тисяч разів більше бактерій, ніж на сидінні унітаза. Крім того, бактерії можуть активно розмножуватися у кришках від пляшок: "Якщо ви щодня наповнюєте одну й ту саму пляшку для води, можливо, вам варто зупинитися. Ваша пляшка - це розсадник бактерій. Щоразу, коли ви робите ковток, мікроби з вашого рота, рук і повітря потрапляють всередину".
Фігура каже, що забруднення та хронічний вплив цвілі й біоплівок можуть спричинити гострі та хронічні захворювання. Він радить мити пляшки кожного дня, влаштовуючи їм ретельне очищення раз на тиждень.
Як правильно мити багаторазову пляшку?
Розмороження холодильника – це важливий процес, який впливає на ефективність роботи приладу та збереження продуктів. Багато хто нехтує правильним доглядом, що призводить до передчасного зносу техніки. Редакція FoodOboz розповість про основні помилки пр...
Щоб не відчувати сильну втому та занепад сил у тілі після обіду, допоможуть корисні перекуси. Експерт назвала продукти, які варто їсти о 13:00 для кращого самопочуття, передають Патріоти України з посиланням на сайт The Mirror. Важливо їсти збалансова...