Ці дві функції даремно витрачають заряд смартфона - скоріш за все, вони вам не потрібні

Часто буває так, що батарея смартфона розряджається до середини робочого дня. Багато хто думає, що причина криється в непридатному акумуляторі, але це не завжди той випадок. Часто "винуватцями" швидкого розряду є налаштування, велика частина з яких завжди включена, передають Патріоти України.

Якщо відрегулювати дві нічим не примітні настройки, батарея буде трохи довше тримати заряд. Тому від них рекомендується або повністю відмовитися, або на час, коли потрібно заощадити енергію.

Навряд чи хтось припускав, але одним з таких прихованих "пожирачів" є рівень гучності смартфона. Вся річ у тому, що гучний звук споживає більше енергії, ніж тихий звук, тому зменшення гучності звуку може зменшити енергоспоживання вашого смартфона.

Щоб зменшити або вимкнути гучність, скористайтеся спеціальними кнопками на бічній панелі телефону або перейдіть до "Налаштування" → "Звук" і відрегулюйте різні повзунки для гучності медіа, дзвінка, дзвінка та будильника.

Якщо ви хочете відключити тільки звук сповіщень або дзвінків, то перейдіть в налаштування "Сповіщення" і виберіть потрібну опцію.

Також рекомендується відключити або обмежити функціонал вібросигналу, який сповіщає про вхідні дзвінки та повідомлення. Тут теж все просто: щоб телефон завібрував, потрібне додаткове енергоспоживання від моторчика, який й створює вібрацію.

Тому, якщо ви часто отримуєте сповіщення або дзвінки, які викликають вібрацію, відключення цієї функції зможе скоротити енергоспоживання і збільшити час роботи вашого смартфона від одного заряду батареї.

Як вимкнути вібросигнал на смартфоні

  • Якщо у вас Android, знайдіть у налаштуваннях меню "Звуки та сповіщення". Деактивуйте повзунок, розташований навпроти пункту "Вібрація при виклику" / "Вібрація при сповіщенні".
  • На iOS можна за раз відключити всі вібросигнали. Для цього відкрийте "Параметри" → "Спеціальні можливості" →"Вібрація" і зніміть галочку поруч з цією опцією.

Зверніть увагу, що процедури можуть дещо відрізнятися залежно від моделі телефону та версії операційної системи.

Варто пам'ятати, що економія заряду батареї – це комплексний підхід. Щоб збільшити час роботи вашого пристрою від одного заряду, також рекомендується знизити яскравість екрана, включити режим економії енергії та закрити програми, що працюють у фоновому режимі. Водночас є ряд шкідливих звичок, які "вбивають" батарею смартфон – переконайтеся, що ви так не робите

Також важливо дотримуватися правила, що заряджати смартфон потрібно на певному відсотку, уникати повної зарядки до 100%. Більшість користувачів рідко звертають увагу на всі тонкощі процесу зарядки й від цього істотно вкорочують "життя" не тільки батареї, але і смартфона.

Цвіль відразу зникне: Який підручний продукт розпорошити на герметик у ванній

п’ятниця, 29 вересень 2023, 18:15

У ванній кімнаті через високий рівень вологості часто утворюється грибок. Особливо страждає від цвілі силіконовий герметик у душовій кабіні, проте його легко очистити, передають Патріоти України. Щоб позбутися плісняви, розпорошіть на герметик у ванній...

Оберіть ліхтар - і дізнайтесь, хто ваші найкращі помічники в житті

п’ятниця, 29 вересень 2023, 17:13

Підсвідомість знає набагато більше, ніж свідомість, це давно відомо. Але повідомляє нам інформацію вибірково, та й ми не завжди прислухаємося до внутрішнього голосу, передають Патріоти України. Тест-ліхтар допоможе вам прислухатися до своїх внутрішніх ...