Часто буває так, що батарея смартфона розряджається до середини робочого дня. Багато хто думає, що причина криється в непридатному акумуляторі, але це не завжди той випадок. Часто "винуватцями" швидкого розряду є налаштування, велика частина з яких завжди включена, передають Патріоти України.
Якщо відрегулювати дві нічим не примітні настройки, батарея буде трохи довше тримати заряд. Тому від них рекомендується або повністю відмовитися, або на час, коли потрібно заощадити енергію.
Навряд чи хтось припускав, але одним з таких прихованих "пожирачів" є рівень гучності смартфона. Вся річ у тому, що гучний звук споживає більше енергії, ніж тихий звук, тому зменшення гучності звуку може зменшити енергоспоживання вашого смартфона.
Щоб зменшити або вимкнути гучність, скористайтеся спеціальними кнопками на бічній панелі телефону або перейдіть до "Налаштування" → "Звук" і відрегулюйте різні повзунки для гучності медіа, дзвінка, дзвінка та будильника.
Якщо ви хочете відключити тільки звук сповіщень або дзвінків, то перейдіть в налаштування "Сповіщення" і виберіть потрібну опцію.
Тому, якщо ви часто отримуєте сповіщення або дзвінки, які викликають вібрацію, відключення цієї функції зможе скоротити енергоспоживання і збільшити час роботи вашого смартфона від одного заряду батареї.
Як вимкнути вібросигнал на смартфоні
Зверніть увагу, що процедури можуть дещо відрізнятися залежно від моделі телефону та версії операційної системи.
Також важливо дотримуватися правила, що заряджати смартфон потрібно на певному відсотку, уникати повної зарядки до 100%. Більшість користувачів рідко звертають увагу на всі тонкощі процесу зарядки й від цього істотно вкорочують "життя" не тільки батареї, але і смартфона.
Щоб не зіпсувати враження від подорожі, важливо взяти із собою все необхідне. Збираючись у дорогу, слід пам'ятати про такі необхідні в поїздці речі, як документи, гроші або ліки, передають Патріоти України. За даними деяких досліджень, 37% людей зізнаю...
Наші предки особливо шанували забобони, пов’язані з грошима. Вони уникали позичати чи брати гроші в борг, оскільки боялися втратити свій фінансовий добробут. Вважалося, що не слід давати гроші на початку тижня, саме в понеділок, оскільки це могло призв...