Медики розповіли про корисні властивості полуниці. Виявляється, ця ягода чудово допомагає зберегти ясність розуму. Це довели вчені лабораторії клітинної мікробіології ім. Салком у Ла-Хойя (штат Каліфорнія США), передають Патріоти України.
Вчені відзначили, що полуниця містить фізетін - речовину, здатну боротися з втратою пам'яті, при якій розвивається хвороба Альцгеймера. У ході експериментів також з'ясувалося, що саме полуниця уповільнює процес старіння на клітинному рівні.
Крім того, в полуниці містяться речовини антоціани - клас флавоноїдів, що благотворно діють на серцевий м'яз. Регулярне вживання цих ягід більш ніж на 30 відсотків знижує ризик розвитку серцевого нападу у жінок.
Ще в полуниці міститься пектин, який сприяє травленню і допомагає в боротьбі з поганим холестерином. Фолієва кислота і залізо, кальцій і фосфор, марганець і калій, якими також багата полуниця, не дадуть впасти духом, додадуть бадьорості, зміцнять імунну систему. Саме калію, що міститься в цих ягодах, гіпертоніки зобов'язані зниженням тиску.
Полуниця не протипоказана навіть діабетикам, тому що в ній дуже низький вміст цукру. Американські кінозірки, до речі, часто практикують полуничну дієту. Завдяки вмісту в полуниці вітамінів С, В і РР ця ягода зміцнює імунну, нервову і судинну системи. Володіючи сечогінним ефектом, вона знижує набряклість. Також полуниця корисна при очищенні кишечника.
Незамінна полуниця і для зору. Тільки одна порція ягід містить більше 50 мг вітаміну С, що відповідає половині щоденної норми для людини.
Жоден ранок не обходиться без запашного напою, який бадьорить і заряджає енергією на весь день, передають Патріоти України. Розповідаємо, чи можна підігріти каву в мікрохвильовці, як це вплине це на якість і смак напою. Так, напій можна підігрівати у м...
Не всі каструлі підходять для приготування їжі. Обираючи ємність, важливо враховувати матеріал, з якого він виготовлений. Це стосується зокрема алюмінієвого посуду, який все ще часто використовується на кухнях завдяки своїй довговічності та зручності. ...