Урожаю позаздрять всі! Найкраще натуральне добриво для полуниці, яке легко приготувати

Натуральні добрива для полуниці, і перш за все, домашні препарати, корисні для здоров'я, екологічні й містять ряд легко і швидко засвоюваних поживних речовин, необхідних рослинам. Крім того, таке підживлення при регулярному внесенні значно зміцнює рослини, а часто й знижує їх сприйнятливість до хвороб, пише видання Zielonyo Grodek, передають Патріоти України.

Одним з найпростіших і легких у приготуванні природних препаратів для підгодівлі полуниці є гній, який являє собою зброджений розчин води та частин певної рослини (або інших органічних відходів). Його можна приготувати з різних рослин, але найчастіше для підгодівлі полуниці використовують кашку з кропиви або хвоща.

Гній з кропиви містить велику кількість азоту, а також калію, магнію, заліза, кальцію і кремнію та численні вітаміни. Підгодівля цією рідиною зміцнює рослини.

Щоб приготувати такий препарат, просто зберіть близько 1 кг свіжих частин кропиви (листя і стебла), помістіть їх у відро (бажано 10 літрів), залийте водою (краще дощовою) і поставте в тепле, навіть сонячне місце приблизно на 14 днів, щодня помішуючи для активізації бродіння. Відро краще поставити подалі, тому що в процесі бродіння можуть виникати не завжди приємні запахи.

Приблизно через 2−3 тижні препарат готовий до використання, але не забудьте розбавити його водою, наприклад у співвідношенні 1 л розчину на 10 л води. Найкраще підживлення проводити разом з поливом. Підгодовувати полуницю таким способом варто переважно до розвитку квіткових бруньок і після збору плодів, щоб зміцнити рослини.

Творять дива! ТОП-5 корисних звичок до сніданку, які покращують роботу мозку

вівторок, 22 квітень 2025, 13:05

Деменція може проявлятися через забутість, сплутаність свідомості та порушення судження, що значно впливають на щоденне життя. Хоча ми не знаємо точних причин цього захворювання, відомо, що правильна дієта та здорові звички можуть допомогти уповільнити...

Варто знати! Чи можна викидати крихти від пасок - пояснення

вівторок, 22 квітень 2025, 12:30

Святкування Великодня в Україні завжди було наповнене глибоким змістом, сакральними символами та повагою до кожної деталі. Паски, писанки, крашанки – не просто частування, а важливі елементи обрядовості, які проходять через освячення та молитву, перед...