Однією з головних проблем сучасних смартфонів є недостатня автономність. Попри те, що середня місткість акумуляторів застигла на позначці 4500-5000 мАг, енергоспоживання лише продовжує зростати. У зв'язку з цим багато творців мобільних додатків пропонують свої рішення в області поліпшення автономності, передають Патріоти України.
Минулого місяця команда Telegram випустила оновлення для месенджера. Апдейт 9.5 охоплює купу корисних фішок найголовніша деталь нового телеграма – режим енергоощадження.
Даний режим можна включити вручну або налаштувати на автоматичну активацію, коли рівень заряду опуститься до певного значення. Ось що буде, якщо включити економію заряду в телеграмі:
Як можна помітити, головна зміна, що відбувається після переходу в режим енергоощадження Телеграм – відключення анімацій і автоматичного відтворення контенту. Цю опцію оптимальніше всього застосовувати як доповнення до стандартних режимів енергоощадження в Android і iOS.
До слова, в режимі економії енергії навіть реакції перестають супроводжуватися анімацією, що знижує навантаження не тільки на акумулятор смартфона, але і на його процесор. Так що режим економії дозволяє не тільки заощадити заряд батареї, але і підвищити продуктивність на менш потужних пристроях.
Для активації функції виконайте наступне:
Перше, що впадає в око – повзунок у верхній частині екрана. З його допомогою можна налаштувати автоматичне включення режиму економії енергії в Telegram. За замовчуванням це відбувається при досягненні заряду батареї в 30%.
Нижче можна знайти перемикачі, що дозволяють відразу відключити анімації Телеграм і інші ефекти незалежно від того, працює економія енергії чи ні.
В налаштуваннях енергоощадження Telegram немає спеціальної кнопки, що дозволяє відключити автоматичний перехід в цей режим. Тому при необхідності пересуньте повзунок вліво до упору, щоб в статусному рядку відобразилося значення "Завжди вимкнено".
Варто пам'ятати, що економія заряду батареї – це комплексний підхід. Щоб продовжити час роботи вашого пристрою від одного заряду, також рекомендується знизити яскравість екрана, відключити звук і вібровідклик і обмежити роботу додатків, які витрачають багато енергії. Водночас є ряд шкідливих звичок, які "вбивають" батарею смартфон – переконайтеся, що ви так не робите.
Також важливо дотримуватися правила, що заряджати смартфон потрібно на певному відсотку, уникати повної зарядки до 100%. Більшість користувачів рідко звертають увагу на всі тонкощі процесу зарядки і від цього істотно вкорочують "життя" не тільки батареї, але і смартфона.
Якщо у вас не має алергії, кисломолочні продукти, особливо кефір та йогурт, можуть бути корисними для кишківника. А при непереносності лактози також є шанс знайти альтернативу, але краще попередньо проконсультуватися з гастроентерологом, передають Патр...
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...