Не кожна господиня може похвалитися тим, що її випічка здатна зберігатися кілька днів без втрати якості, передають Патріоти України.
Часом уже наступного дня пироги та булочки здаються далеко не такими м’якими, як того хотілося б. Однак, деякі хитрощі допоможуть виправити цю проблему.
Борошно прийнято брати максимально якісне: продукт має бути найвищого гатунку від перевіреного виробника. У такому разі шанси на те, що випічка довго залишиться м’якою, суттєво підвищуються.
Також потрібно в процесі готування використовувати крохмаль: лише одна ложка продукту здатна позбавити борошняні вироби від черствості.
Мало хто знає про те, що в тісто варто додати невелику кількість меду. Усього однієї ложки буде достатньо для того, щоб позитивно вплинути на випічку.
У такому випадку варто трохи зменшити кількість цукру, щоб вироби не вийшли занадто нудними.
Невелика кількість житнього борошна також не дає булочкам стати твердими дуже швидко. Схожий ефект дає манка при введенні крупи в тісто для оладок.
Це стосується випічки, яка готується на молоці, приблизно п’яту частину рідини слід замінити звичайною питною газованою водою. Завдяки цьому компоненту вироби також вийдуть неймовірно пишними.
Якщо ви шалений кавоман, а іноді хочете експериментів, то застерігаємо: деякі можуть негативно та шкідливо вплинути на ваше здоров’я. Не зважаючи на рекламні ролики та маркетингові фішки у закладах харчування, не варто пити каву з низкою продуктів, пер...
Час вашого ранкового прийому їжі може збільшити тривалість життя аж на 35 відсотків. Про це пише UA Vestnik, передають Патріоти України. Вчені дослідили, що ранкова порція прийому їжі у певні часові рамки впливає на тривалість життя, за умови, якщо нап...