Зайва волога в автомобілі може з’явитися будь-якої пори року, але особливо часто ця проблема виникає взимку. Вогкість виникає в авто з кількох причин. Це може бути пов’язано із конструктивними дефектами, корозією, передають Патріоти України.
Найбільш поширеною причиною появи вологи в автомобілі є знос металу та ущільнювачів, пише Kobieta. Через це волога вільно проникає всередину автомобіля. Несправність може полягати й в засмічених дренажних каналах. Вони дозволяють відводити воду назовні у дощові дні. Якщо вони забиті брудом, листям або льодом, то не виконуватимуть свою функцію.
Також варто звернути увагу на килимки. Якщо вони зроблені з тканини, вони вбирають дощ та сніг із взуття. У закритому авто вони не мають змоги висохнути, через що на них може навіть з’явитися пліснява.
Позбутися вологості допоможе заміна ущільнювачів, салонних фільтрів та прочищення дренажних каналів. Якщо після цього в салоні авто все одно підвищена вологість, використовуйте народний метод боротьби з нею.
Найпростішим і найдешевшим виходом із ситуації буде покласти в машину бавовняний мішечок з рисом. Найкраще повісити його на дзеркало, ближче до скла. Він працюватиме так само як професійний поглинач вологи.
Місткість із сіллю теж підійде. Сіль є чудовим поглиначем вологи. Крім того, тримайте свій автомобіль у чистоті. Не залишайте в салоні їжу, негайно викидайте сміття. Регулярно пилососьте оббивку та килимки. Не забувайте про чищення кондиціонера.
Чимало водіїв стикалися з ситуацією, коли ключі від авто залишилися замкненими всередині. Фахівці закликали не розбивати вікно, натомість є декілька кращих способів. Про це пише АВТОПІЛОТ, передають Патріоти України. 1. Перевірте всі двері. Насамперед,...
Старі рушники справді поглинають вологу краще, ніж нові – і це не відчуття, а науковий факт. Вони позбавляються заводських покриттів, їхні волокна розпушуються, і з часом тканина "працює" так, як і має, передають Патріоти України. Проте важливо не допу...