Вправи “Кругові махи руками” застосовуються навіть при підготовці космонавтів і входять у програму деяких олімпійських збірних. Ці вправи не змушують докладати будь-яких зайвих зусиль і можуть проводитися в домашніх умовах, передають Патріоти України.
Кругові махи руками задіюють функціонування плечового суглоба руки. На вигляд це виглядає як шкільна розминка на уроках фізичної підготовки, але діє зовсім інакше. Завдяки ним, у людини покращується фізична форма, самопочуття і настрій.
Для проведення таких вправ потрібно поставити ноги на ширині плечей і трохи зігнути їх. Далі від стопи передаємо імпульсний рух і починаємо розкручувати руки. Робимо близько 15 махів кругового типу вперед, після чого розкручуємо руки в зворотну сторону і робимо 15 повторень.
Для поліпшення координації рухів можна робити кругові махи в різні сторони, правою рукою вперед, а лівою – назад і навпаки. Перший час мозок буде збентежений, але незабаром утвориться нейронний зв’язок.
Завдяки щоденним круговим махам організм надбає:
Дані вправи розвивають рухливість рук. Вони змушують працювати всю частину плечового пояса. При здійсненні кругових махів руками працюють м’язи грудей, спини і шиї. Завдяки цим вправам і рухливості грудної області, відбувається усунення різних недоліків плечових м’язів, потроху набирається м’язова маса.
Після ідеального виконання даної вправи в повільному темпі, можна збільшувати навантаження і прискорювати темп. Після кругові махи рук можна поєднати зі стрибками або комбінувати їх з поворотами тулуба.
Виконуйте дані вправи щодня, і через деякий час настане поліпшення фізичного і морального стану організму. Фізичні вправи завжди приносять тільки користь, кругові махи руками допоможуть Вам тримати свій організм в тонусі.
Християни східного обряду 24 лютого за новим стилем відзначає здобуття голови Іоанна Предтечі. В Іванів день на українців чекали перших ознак весни. У лісах вже з'являлися перші підсніжники та проліски. Починали прилітати та будувати гнізда перелітні п...
Ранньою весною потрібно підживлювати вишню, щоб пізніше отримати великий урожай. Чим підживити вишню навесні — читайте в матеріалі ТСН.ua, передають Патріоти України. Найчастіше вишню підживлюють восени, але якщо ви цього не зробили, не варто засмучува...