Врожаю буде удвічі більше: Що робити, щоби часник був великим

Виростити хороший урожай часнику вдається не кожному дачникові. Нерідко головки бувають дуже дрібними. Щоби цього уникнути, досвідчені городники радять застосувати кілька лайфхаків, передають Патріоти України.

Що робити, щоби часник був великим

Щоби часник був великим, потрібно не пропустити момент обрізки стрілок. Інакше всі накопичені корисні мікроелементи в голівці підуть у стрілку, а точніше, в шапку з насінням.

Важливий момент: стрілку потрібно обрізати, а не виривати. Якщо її вирвати, то в стебло потраплятиме волога і хвороботворні мікроорганізми, що призведе до розвитку патогенної мікрофлори.

Стрілку зрізають гострими ножицями трохи вище самого верхнього листа. Ранка від зрізу засохне і затягнеться.

Однак видаляють не всі стрілки. Кілька потрібно залишити - вони сигналізуватимуть про початок збору врожаю. Коли коробочки на стрілках розкриються - значить прийшов час збирати плоди.

Крім того, щоби головки часнику були великими, потрібно в другій половині червня відгрібати землю - це сприяє формуванню більш рівної та великої головки. Щоби часник дозрів швидше, потрібно зав'язати листя часнику у вузол за два-три дні до збирання.

Чим підгодувати часник, щоби він був великим

Для отримання хорошого врожаю часнику потрібно щонайменше двічі підгодувати його коров'яком (1 кг на 8 л води) або курячим послідом (1 кг на 10 л води) на п'ять "квадратів". Перша підгодівля проводиться в фазі проростання рослин, а друга — в фазі формування головок.

Як швидко нарізати цибулю на ідеально рівні кубики: Простий лайфхак від британського шеф-кухаря (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 13:10

Багато так званих фудхаків істотно полегшують життя. Цибулю легко перетворити на ідеально рівні кубики, якщо знати один лайфхак, передають Патріоти України. Про лайфхак із швидкої нарізки цибулі пише видання Express. Професійні секрети розкрила британ...

Кому не можна їсти червоне м'ясо: Лікар розповів, що буде з організмом

понеділок, 3 жовтень 2022, 12:56

Всі ми любимо смачно поїсти і не завжди це правильна їжа. Всім відомо, що чіпси, сухарики, занадто гостра їжа, жирна або смажена може нашкодити нашому організму, передають Патріоти України. Лікар-дієтолог Роксана Ехсані зазначила, що червоне м'ясо підв...