Виростити хороший урожай часнику вдається не кожному дачникові. Нерідко головки бувають дуже дрібними. Щоби цього уникнути, досвідчені городники радять застосувати кілька лайфхаків, передають Патріоти України.
Щоби часник був великим, потрібно не пропустити момент обрізки стрілок. Інакше всі накопичені корисні мікроелементи в голівці підуть у стрілку, а точніше, в шапку з насінням.
Важливий момент: стрілку потрібно обрізати, а не виривати. Якщо її вирвати, то в стебло потраплятиме волога і хвороботворні мікроорганізми, що призведе до розвитку патогенної мікрофлори.
Стрілку зрізають гострими ножицями трохи вище самого верхнього листа. Ранка від зрізу засохне і затягнеться.
Однак видаляють не всі стрілки. Кілька потрібно залишити - вони сигналізуватимуть про початок збору врожаю. Коли коробочки на стрілках розкриються - значить прийшов час збирати плоди.
Крім того, щоби головки часнику були великими, потрібно в другій половині червня відгрібати землю - це сприяє формуванню більш рівної та великої головки. Щоби часник дозрів швидше, потрібно зав'язати листя часнику у вузол за два-три дні до збирання.
Для отримання хорошого врожаю часнику потрібно щонайменше двічі підгодувати його коров'яком (1 кг на 8 л води) або курячим послідом (1 кг на 10 л води) на п'ять "квадратів". Перша підгодівля проводиться в фазі проростання рослин, а друга — в фазі формування головок.
Якщо знайти час для щоденного відвідування тренажерного залу є проблемою, можливо, є простіший спосіб досягти поставлених цілей щодо фізичних вправ: танцювати на кухні протягом 20 хвилин щоранку достатньо, щоб отримати користь для здоров’я, кажуть вчен...
Ідея проходити 10 тис. кроків на день походить з успішної маркетингової кампанії, запущеної перед Олімпіадою в Токіо 1964 року. Цю цифру обрали тому, що японський ієрогліф для 10 тис. нагадує людину, що йде, і концепція швидко прижилася. На сторінці El...