Виростити хороший урожай часнику вдається не кожному дачникові. Нерідко головки бувають дуже дрібними. Щоби цього уникнути, досвідчені городники радять застосувати кілька лайфхаків, передають Патріоти України.
Щоби часник був великим, потрібно не пропустити момент обрізки стрілок. Інакше всі накопичені корисні мікроелементи в голівці підуть у стрілку, а точніше, в шапку з насінням.
Важливий момент: стрілку потрібно обрізати, а не виривати. Якщо її вирвати, то в стебло потраплятиме волога і хвороботворні мікроорганізми, що призведе до розвитку патогенної мікрофлори.
Стрілку зрізають гострими ножицями трохи вище самого верхнього листа. Ранка від зрізу засохне і затягнеться.
Однак видаляють не всі стрілки. Кілька потрібно залишити - вони сигналізуватимуть про початок збору врожаю. Коли коробочки на стрілках розкриються - значить прийшов час збирати плоди.
Крім того, щоби головки часнику були великими, потрібно в другій половині червня відгрібати землю - це сприяє формуванню більш рівної та великої головки. Щоби часник дозрів швидше, потрібно зав'язати листя часнику у вузол за два-три дні до збирання.
Для отримання хорошого врожаю часнику потрібно щонайменше двічі підгодувати його коров'яком (1 кг на 8 л води) або курячим послідом (1 кг на 10 л води) на п'ять "квадратів". Перша підгодівля проводиться в фазі проростання рослин, а друга — в фазі формування головок.
Огірки невибагливі, швидко ростуть і дарують щедрий урожай за умови правильного догляду. Та є одна помилка, яку навіть досвідчені городники припускають занадто часто: неправильна відстань між рослинами, передають Патріоти України. Саме це часто стає пр...
Православна церква України 15 травня за новим стилем вшановує пам'ять преподобного Пахомія Великого і преподобного Ісаї Києво-Печерського. За старим стилем у свято сьогодні вшановують київських князів Бориса і Гліба. Наші предки 15 травня старанно прац...