Все дуже просто! Як відрізнити якісний плавлений сир від підробки

У 1911 році у Швейцарії винайшли плавлені сири. Це сталося, коли до фондю додали солі та лимонної кислоти і побачили, що воно перестало черствіти. Таким чином робота сироварів стала практично безвідходною.

Але, в останні 10-15 років технологія виробництва плавлених сирів значно змінилась, і тепер на полицях магазинів постійно можна зустріти сирні продукти. Вони коштують значно дешевше, а їх смак та структура сильно відрізняється від натуральних. Прот, тележурналіст Костянтин Грубич у Facebook стверджує, що краще взагалі не купувати сир, аніж заміняти його на сирний продукт. Він також розповів, як зрозуміти, що ви придбали дійсно якісний молочний продукт.Так, наприклад, експертка з якості продуктів Олена Сидоренко стверджує, що у сирному продукті міститься багато крохмалю, який робить товар щільнішим. За рахунок такого ефекту сир не матиме правильної консистенції та розвалюватиметься буквально на очах.

Існує ще один спосіб дізнатись, чи ви придбали натуральний сир. Покладіть шматок на хліб та відправте до мікрохвильової печі на одну хвилину. Якщо сир дійсно якійсний, від рівномірно розплавиться, вкриється жирними плямами та розвіє приємний аромат. А ось сирний продукт практично немає запаху і не плавиться.

Також шмат продукту можна розрізати. Якщо ви побачите рівномірну консистенцію на зрізі, то перед вами справжній плавлений сир. А ось в разі появи порожнин знайте – ви придбали підробку. Справжній плавлений сир ніколи не кришиться і його можна розминати як пластилін. З кожним рухом він ставатиме ще м’якшим і не втратить однорідної консистенції.

Треба всього 30 грамів на день - продукт, який очищає судини

неділя, 13 липень 2025, 18:35

Волоські горіхи - не просто смачний перекус, а справжній щит для вашого серця. Науковці довели, що регулярне вживання цього продукту може суттєво знизити рівень "поганого" холестерину й зміцнити серцево-судинну систему, передають Патріоти України. Досл...

Чи шкідливо пити кілька разів кип’ячену воду? Ось що кажуть фахівці

неділя, 13 липень 2025, 17:55

Багато хто вважає, що повторне кип’ятіння води - це велика помилка, яка шкодить здоров’ю. Але чи справді це так? Фахівці заспокоюють: вода, яку кип’ятили кілька разів протягом доби, не є небезпечною, передають Патріоти України. У мережі часто можна нат...