Огіркам, як і іншим культурам на городах, для швидкого зростання необхідне підживлення. Досвідчені городники, зокрема, рекомендують використовувати розчин із додаванням молока та активованого вугілля, передають Патріоти України.
А автори тг-каналу «Ідеї для дачі та дому» називають три найкращі підживлення, які використовують для удобрювання огірків.
Ηacтой з цибулевого лушпиння
Ємність місткістю 3 літри заповнити на половину обсягу лушпинням від цибулі і залити окропом. Ηакрити кришкою і на 5 діб залишити настоюватися. Настій потрібно періодично перемішувати. Перед поливом концентрат слід розвести водою в пропорції 1:10. Підживлення вноситься двічі на тиждень.
Πташиний послід
Послід заливають водою у відношенні 1:20 і залишають у темному місці на 72 години. Потім засіб проціджують і розводять водою в пропорції 1:10. Під кущ вносять по 0,5 л підживлення. Його використовують тричі: через 2 тижні після висадки огірків, в період їхнього цвітіння і у сезон плодоношення.
Йодова підкормка
На 10-літрове відро води додається 30 крапель йоду. Під кожний кущ виливається по 1 л засобу. Підживлювати огірки можна кожні 2 тижні.
Досвідчені городники також рекомендують використовувати настій ячменю — три чайні ложки подрібнити блендером, додати 2 літри води і дати настоятися протягом доби. Потім настій розводять водою та вносять як під корінь, так і по листку.
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...
Якщо вивертати одяг перед пранням, це збереже довше життя улюбленому вбранню, передають Патріоти України. Чи потрібно вивертати речі навиворіт перед пранням у пральній машинці? Хтось це робить, хтось - не вважає необхідним. Втім, експерти радять не пол...