Втомитеся збирати врожай: ТОП-3 найкращі підживлення для зростання огірків

Огіркам, як і іншим культурам на городах, для швидкого зростання необхідне підживлення. Досвідчені городники, зокрема, рекомендують використовувати розчин із додаванням молока та активованого вугілля, передають Патріоти України.

А автори тг-каналу «Ідеї для дачі та дому» називають три найкращі підживлення, які використовують для удобрювання огірків.

Ηacтой з цибулевого лушпиння

Ємність місткістю 3 літри заповнити на половину обсягу лушпинням від цибулі і залити окропом. Ηакрити кришкою і на 5 діб залишити настоюватися. Настій потрібно періодично перемішувати. Перед поливом концентрат слід розвести водою в пропорції 1:10. Підживлення вноситься двічі на тиждень.

Πташиний послід

Послід заливають водою у відношенні 1:20 і залишають у темному місці на 72 години. Потім засіб проціджують і розводять водою в пропорції 1:10. Під кущ вносять по 0,5 л підживлення. Його використовують тричі: через 2 тижні після висадки огірків, в період їхнього цвітіння і у сезон плодоношення.

Йодова підкормка

На 10-літрове відро води додається 30 крапель йоду. Під кожний кущ виливається по 1 л засобу. Підживлювати огірки можна кожні 2 тижні.

Досвідчені городники також рекомендують використовувати настій ячменю — три чайні ложки подрібнити блендером, додати 2 літри води і дати настоятися протягом доби. Потім настій розводять водою та вносять як під корінь, так і по листку.

Кава може вбивати! Кому категорично заборонено цей напій

четвер, 17 липень 2025, 23:10

Кава - улюблений напій багатьох людей, який бадьорить і допомагає прокинутися. Проте, незважаючи на корисні властивості, не всім варто вживати каву. Існує низка захворювань та станів, при яких від цієї популярної напої краще відмовитись або принаймні о...

Соя - продукт, якого бояться дарма: Чому її варто додати до раціону

четвер, 17 липень 2025, 19:05

Соя - популярна бобова культура, що походить з Азії і вже давно є основною частиною кухні в Китаї, Японії та Кореї, передають Патріоти України. В Європу вона прийшла у XIX столітті завдяки австрійському професору Хаберланду, який сприяв її адаптації до...