Після того, як зібрано врожай картоплі, городникам необхідно подбати не тільки про правильне зберігання овочів, а й подумати про новий врожай, передають Патріоти України.
Адже відомо, що після збирання картоплі ґрунт на грядці виснажений. Протягом останніх кількох місяців городня культура «витягала» з нього поживні речовини.
Якщо не обробити землю восени, то наступного сезону на грядці навряд чи вдасться щось виростити. Щоб цього уникнути, потрібно внести до ґрунту мінеральні або органічні добрива, пише prostoway.
Можна взяти сульфат калію і суперфосфат. А щоб не застосовувати «хімію», треба внести гній, що перепрів (три кіло на квадратний метр).
Після внесення добрив, ґрунт на картопляній грядці необхідно перекопати. Це буде гарантією того, що наступного року на цій грядці можна буде виростити цибулю, часник, редис або бобові.
Редиска – одна з перших культур, які висівають навесні. Але навіть досвідчені городники нерідко стикаються з проблемою стрілкування, коли замість соковитого коренеплоду рослина витягується вгору. У такому разі редиска стає твердою, волокнистою, гіркою ...
Чому ін’єкційні препарати (ботулотоксини, гіалуронова кислота, філери, біоревіталізанти тощо), потрапляють не туди, куди мали б, та чому можують призвести до незворотної втрати зору, розповів офтальмолог вищої категорії, офтальмохірург, кандидат медичн...