Щоденне вживання чаю сприяє зниженню ризику розвитку діабету другого типу вдвічі. Дослідники виявили, що люди, які випивають хоча б одну чашку чорного чаю в день, на 47% менш схильні до розвитку смертельного захворювання, ніж ті, хто ніколи його не п'є або п'є нерегулярно, пише The Sun.
Фахівці відзначили, що цей напій допомагає краще контролювати рівень цукру в крові завдяки своїм антиоксидантам і ефекту, який поліпшує роботу кишечника.
Щоденне вживання будь-якого чаю, включаючи звичайний чорний або зелений, знижувало ризик розвитку діабету на 28% в порівнянні з тими, хто ніколи не пив цей напій.
Професор Тонжі Ву з Університету Аделаїди в Австралії сказав: "Результати говорять про захисний вплив звичного вживання чаю на контроль рівня цукру в крові. Ця перевага була найбільш виражена у тих, хто щодня п'є чорний чай".
В ході дослідження Європейської асоціації з вивчення діабету в Гамбурзі були вивчені дані 1923 дорослих в Китаї. Їх запитували як часто вони п'ють чай, отримавши відповіді: ніколи, час від часу, часто і кожен день.
Дослідники взяли аналізи крові і сечі, щоб побачити, скільки цукру в них міститься і виміряти резистентність до інсуліну. В результаті було виявлено, що вживання більшої кількості чаю було пов'язано з виділенням більшої кількості цукру в сечу, що допомагало контролювати рівень цукру в крові і знижувало ризик розвитку діабету.
"Щоденне вживання темного чаю може знизити ризик і прогресування діабету другого типу за рахунок кращого контролю рівня цукру в крові", - прокоментував професор Зілін Сан з Південно-Східного університету. Він додав, що вживання чаю може стати найпростішим кроком, щоб поліпшити харчування і здоров'я.
Здавалося б, що може піти не так, якщо тримати в оселі квіти? Адже рослини допомагають створити приємну атмосферу, збільшити кількість кисню. Однак за народними прикметами є деякі квіти, які не можна тримати в домі самотнім жінкам, якщо вони хочуть щас...
Попри те, що ″перевзування″ автомобіля зі зміною сезону — необхідна процедура, їзда на зимових шинах протягом усього року — поширена практика серед водіїв. Однак експерти та фахівці з безпеки дорожнього руху не рекомендують цього робити, передають Патр...