Вживання чаю допоможе знизити ризик розвитку діабету, але є умова

Щоденне вживання чаю сприяє зниженню ризику розвитку діабету другого типу вдвічі. Дослідники виявили, що люди, які випивають хоча б одну чашку чорного чаю в день, на 47% менш схильні до розвитку смертельного захворювання, ніж ті, хто ніколи його не п'є або п'є нерегулярно, пише The Sun.

Фахівці відзначили, що цей напій допомагає краще контролювати рівень цукру в крові завдяки своїм антиоксидантам і ефекту, який поліпшує роботу кишечника.

Щоденне вживання будь-якого чаю, включаючи звичайний чорний або зелений, знижувало ризик розвитку діабету на 28% в порівнянні з тими, хто ніколи не пив цей напій.

Професор Тонжі Ву з Університету Аделаїди в Австралії сказав: "Результати говорять про захисний вплив звичного вживання чаю на контроль рівня цукру в крові. Ця перевага була найбільш виражена у тих, хто щодня п'є чорний чай".

В ході дослідження Європейської асоціації з вивчення діабету в Гамбурзі були вивчені дані 1923 дорослих в Китаї. Їх запитували як часто вони п'ють чай, отримавши відповіді: ніколи, час від часу, часто і кожен день.

Дослідники взяли аналізи крові і сечі, щоб побачити, скільки цукру в них міститься і виміряти резистентність до інсуліну. В результаті було виявлено, що вживання більшої кількості чаю було пов'язано з виділенням більшої кількості цукру в сечу, що допомагало контролювати рівень цукру в крові і знижувало ризик розвитку діабету.

"Щоденне вживання темного чаю може знизити ризик і прогресування діабету другого типу за рахунок кращого контролю рівня цукру в крові", - прокоментував професор Зілін Сан з Південно-Східного університету. Він додав, що вживання чаю може стати найпростішим кроком, щоб поліпшити харчування і здоров'я.

Це така смакота! Два несподівані продукти, які урізноманітнять вінегрет

субота, 20 квітень 2024, 21:10

Два простих інгредієнтів допоможуть надати звичній страві нового смаку, який оцінять шанувальники вінегрету. Цей салат вважається одним із найкорисніших і поживних, тому готують його досить часто, у тому числі для святкового столу. Особливо смачний він...

От у чому секрет! Що додати до дерунів, щоб вони не вбирали багато олії при смаженні

субота, 20 квітень 2024, 17:09

Дерун - національна українська страва. У місті Коростень щорічно проводиться Міжнародний фестиваль деруна, та є пам’ятник цій чудовій страві. Та, певно, не знайдеться українця, який би не любив ласувати картопляними оладками, передають Патріоти Україн...