Щоб огірки добре вродити, потрібна особлива схема підживлення. Фахівці радять чередувати добрива кожні 5-7 днів, передають Патріоти України.
Спершу, додайте дріжджове підживлення. Щоб його приготувати, розведіть у 10 літрах води 10 г дріжджів, 1 літр маткового розчину і 50 г цукру. Добре перемішайте і внесіть у ґрунт.
Далі готується настій з попелу. Його рекомендують вносити через 5 днів після дріжджового підживлення. Готується настій досить просто: на 10 літрів води візьміть 1 склянку попелу.
Потім вносять зелене добриво. Щоб його приготувати, візьміть відро, об'ємом 10 літрів, на третину наповніть його травою, залийте водою так, щоб вона покрила зелень. Настоювати добриво потрібно проятгом 3-5 днів. Перед поливанням огірків, зелене добриво розводять у співвідношені 1 літр розчину на 10 літрів води.
Через 5-7 днів після внесення зеленого добрива приходить час підживити огірки гуматом калію або біогумусом. Його беруть у розрахунку 30 мл на 10 літрів води. Обробляють не лише під корінь, але й методом поливання листя.
Тепер можна додати до підживлення екстракт кінського гною. Для цього 30 мл цієї речовини розводять у 10 літрах води.
Останній етап — кущі обробляють монокалієм фосфатом. Вносять добриво по листу або під корінь. А сам розчин готують так: на 10 літрів води беруть 10 мл монокалію фосфату.
Прання постільної білизни і рушників є невід’ємною частиною підтримки чистоти та гігієни у домі. Важливо не лише регулярно проводити цей процес, але й правильно обирати температуру прання, адже саме вона впливає на якість очищення, знищення бактерій, п...
Куряча грудка - популярний вибір для здорових та швидких страв. Але часто після приготування вона виходить сухою, жорсткою та несмачною. Проте один простий трюк може змінити все - і ваша курятина буквально танутиме в роті, Патріоти України. Навіть при...