Щоб огірки добре вродити, потрібна особлива схема підживлення. Фахівці радять чередувати добрива кожні 5-7 днів, передають Патріоти України.
Спершу, додайте дріжджове підживлення. Щоб його приготувати, розведіть у 10 літрах води 10 г дріжджів, 1 літр маткового розчину і 50 г цукру. Добре перемішайте і внесіть у ґрунт.
Далі готується настій з попелу. Його рекомендують вносити через 5 днів після дріжджового підживлення. Готується настій досить просто: на 10 літрів води візьміть 1 склянку попелу.
Потім вносять зелене добриво. Щоб його приготувати, візьміть відро, об'ємом 10 літрів, на третину наповніть його травою, залийте водою так, щоб вона покрила зелень. Настоювати добриво потрібно проятгом 3-5 днів. Перед поливанням огірків, зелене добриво розводять у співвідношені 1 літр розчину на 10 літрів води.
Через 5-7 днів після внесення зеленого добрива приходить час підживити огірки гуматом калію або біогумусом. Його беруть у розрахунку 30 мл на 10 літрів води. Обробляють не лише під корінь, але й методом поливання листя.
Тепер можна додати до підживлення екстракт кінського гною. Для цього 30 мл цієї речовини розводять у 10 літрах води.
Останній етап — кущі обробляють монокалієм фосфатом. Вносять добриво по листу або під корінь. А сам розчин готують так: на 10 літрів води беруть 10 мл монокалію фосфату.
Покрокова інструкція як звертатися до лікарів широкого та вузького профілів. У сучасній системі охорони здоров’я прийом до лікаря зазвичай передбачає наявність направлення від сімейного доктора або терапевта. Це потрібно для впорядкування медичної допо...
Дехто заморожує хліб перед вживанням. Дізнавшись причину, ви, ймовірно, також візьмете цю звичку на озброєння, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Справа в тому, що після заморожування в хлібі збільшується вміст клітковини порівняно зі свіж...