Попри стрімкий розвиток технологій, батареї смартфонів все ще залишаються їх ахілесовою п'ятою. І не важливо, чи ми говоримо про iPhone чи смартфони на базі Android від різноманітних виробників, рано чи пізно, яким би потужним не був акумулятор, він перестане триматими заряд навіть впродовж дня, передають Патріоти України.
Але існує золоте правило, яке дозволить продовжити життя батареї та зробити так, що ваш смартфон працюватиме довше. O
Чому батареї псуються?
Зазвичай, це відбувається через те, як користувач використовує свій гаджет, а також як його заряджає.
Встановлені додатки, кеш та інше залишкове сміття, налаштування, які ви робите та постійні сповіщення із різноманітних соцмереж та месенджерів – усе це збільшує навантаження на акумулятор і впливає на те, як він працюватиме з часом.
Але основна причина, звісно, у тому, що акумулятори смартфонів, як і всі інші батареї, з часом деградують і уже не можуть видавати ту саму кількість енергії.
Попри те, що термін служби батареї має становити від трьох до п'яти років або від 500 до 1000 циклів заряджання, уже на третій рік ваша батарея, швидше за все, працюватиме значно гірше, ніж нова.
Загалом же, для літій-іонних акумуляторів існують три фактори, які призводять до зносу: кількість циклів заряджання, температура роботи та вік.
Однак, навіть якщо ви просто правильно заряджатимете смартфон, ви зможете подовжити життя батареї.
Коли варто ставити смартфон на зарядку?
Золоте правило, якого варто дотримуватися усім – підтримувати рівень заряду акумулятора необхідно на рівні від 30% до 90% більшу частину часу.
Ви також можете дозаряджати смартфон, коли рівень заряду знизився нижче 50%, але його обов'язково потрібно вимкнути з розетки при досягенні 100% заряду.
Саме тому – залишати смартфон усю ніч на зарядці може бути не найкращою ідеєю. Особливо зважаючи на те, що саме заряджання від 80 до 100% впливає на те, як швидко старітиме літій-іонний акумулятор.
Разом із тим, повна зарядка до 100% не є аж такою критичною, просто не варто робити це постійно. Так само, як не варто допускати, щоб рівень заряду акумулятора опускався нижче 20%.
Запалення може посилюватися через неправильне харчування, але збалансований раціон допомагає зменшити його наслідки. Один із ключових показників запалення – це рівень C-реактивного білка (CRP), який можна контролювати за допомогою певних харчових звичо...
Дослідження показує, що сіль, яка міститься в таких повсякденних продуктах, як хліб і ковбаси, може спричиняти ожиріння, передають Патріоти України. Дослідники вивчили дані опитування майже 5000 людей і зібрали зразки сечі 558 чоловіків і 702 жінок. Чо...