Б'ють прицільно. Вдень і вночі: З'явилися докази обстрілів бойовиками мирних селищ на Донбасі (фото)

Слід наголосити, що терористи обстрілюють нещодавно звільнені українською армією населені пункти.

Ілюстрація:news.bigmir.net

У мережі показали наслідки обстрілу бойовиками позицій українських військових і звільнених від терористів селищ. Про це передає спільнота "Повернись живим" у Facebook, зазначають Патріоти України.

Там розповіли, що бойовики нещодавно обстріляли селище Південне поблизу окупованої Горлівки, використовуючи заборонену Мінськими угодами зброю. "Ось такі "подарунки" терористи відправляють в звільнене селище Південне, поблизу окупованої Горлівки. На фото - важкий осколок снаряда ствольної артилерії, забороненого так званими "Мінськими домовленостями", - сказано в повідомленні.

Повідомляється, що окупанти вдень і вночі прицільно б'ють по домівках мирного населення і по позиціях бійців ООС. Нещодавно під час обстрілу постраждала місцева мешканка, трохи раніше на розтяжці терористів підірвався дідусь: коли його вивозили - найманці обстріляли карету швидкої допомоги.

Користувачі соцмереж обурилися діями терористів.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а