"Дали стекти кров'ю": На Донбасі постраждалого в ДТП російського офіцера насмерть заморили у лікарні

Командування 1 АК, посилаючись на те, що офіцер був у стані алкогольного сп'яніння та брак коштів, відмовляється виплачувати компенсацію та відшкодовувати витрати на транспортування і поховання загиблого.

Росіянин постраждав у ДТП під Новоазовськом. Фото: соцмережі.

Російський офіцер, що розбився на Донбасі, помер через втрату крові та відсутність медичної допомоги, а командування оголосило його п'яницею, щоб не платити пенсію. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Головне управління розвідки МО Україна.

Повідомляється, що 3 квітня у результаті дорожньо-транспортної пригоди був травмований громадянин Росії командир роти "9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти" (Новоазовськ) 1 АК.

"Внаслідок непрофесійного надання потерпілому медичної допомоги та втрати крові він помер. Командуванням полку вживаються заходи щодо передачі тіла загиблого родичам і вивезення його на територію Росії", - йдеться у повідомленні.

Водночас зазначається, що командування 1 АК, посилаючись на те, що офіцер був у стані алкогольного сп'яніння та брак коштів, відмовляється виплачувати компенсацію та відшкодовувати витрати на транспортування і поховання загиблого військовослужбовця на Росії.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а