Давно царів не стріляли: У Росії піднімається опозиційна хвиля, Кремль боїться, - Арестович

Тому у Кремлі зараз цілком серйозно розглядається варіант “приєднання” Придністров’я або “ЛНР” з “ДНР” до Росії.

Олексій Арестович. Фото: соцмережі.

Військовий експерт Олексій Арестович вважає, що в Росії піднімається величезна опозиційна війна, тому в Кремлі хочуть зробити президенту Володимиру Путіну імідж “збирача земель”. Про це він розповів в інтерв’ю "Апострофу", передають Патріоти України.

– Зараз в РФ піднімається величезна опозиційна хвиля, якої Кремль боїться. Єдине, що може це перебити в очах тих же людей, які незадоволені корупцією і виходять проти Дімона і Вована, – це імідж Вована як “збирача земель”. Тому цілком серйозно ними розглядається варіант “приєднання” Придністров’я або “ЛНР” з “ДНР” до Росії, – пояснив Олексій Арестович.

Військовий експерт також не виключає м’якої окупації Білорусі Росією у цьому контексті. Нагадаємо, опозиціонер Олексій Навальний подав заявку до мерії Москви на проведення мітингу проти корупції. Дата протесту – 12 червня.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а