Досить брехати: Російських пропагандистів не пустили до Молдови

Прикордонна поліція Молдови заявила, що причиною стало те, що журналісти пропагандистських каналів не вказали справжню мету візиту в країну.

Ілюстрація:Lenta.ru

Продюсеру ВГТРК Марині Сафроновій і журналісту телеканалу "Звезда" Олексію Самольотову, які прибули в аеропорт Кишинева, молдавські прикордонні поліцейські відмовили у в'їзді. Про це пише Inforesist, передають Патріоти України.

Прикордонна поліція Молдови заявила, що причиною стало те, що журналісти пропагандистських каналів не вказали справжню мету візиту в країну.

"Вони заявили, що приїхали з приватним візитом, але не змогли підтвердити сказане, а потім були з'ясовані їх справжні наміри", - заявили в прес-службі відомства.

Прикордонники додали, що росіян відправлять назад найближчим рейсом.

За словами Сафронової і Самольотова, вони збиралися показувати свій фільм "Битва за "Салют", який розповідає про надзвичайну подію на орбітальній станції "Салют-7" в 1985 році.

"Вже зараз можна сказати, що це не перший випадок, коли представники російських ЗМІ стикаються з неприйнятним ставленням з боку молдовської влади", - заявила представниця МЗС РФ Марія Захарова.

"Паспортизація" в ОРЛДО: приховані небезпеки для України

п’ятниця, 30 квітень 2021, 23:25

Нинішня паспортна кампанія дозволить Володимиру Путіну стверджувати, що в Україні порушуються права уже не просто російськомовних громадян, як про це говорили на початку російсько-української війни, а безпосередньо громадян РФ. На мою думку, масовою розд

РФ готує окупацію Маріуполя і Бердянська, щоб відрізати Україну від Азовського моря

субота, 24 квітень 2021, 22:03

Тобто, головний напрямок вторгнення окупантів - це степовий Донбас, напрямок Маріуполь і Бердянськ. Вихід на Запорізьку і Херсонську області, повне охоплення акваторії Азовського моря. При цьому хочу підкреслити, що агресор робить це не для відновлення по