Експерт розповів, яку зброю Україна може сподіватися отримати від Канади

Через 3-6 місяців чи до кінця року Канада може прийняти рішення включити Україну до країн-імпортерів канадської зброї.

Міністри оборони України та Канади. Фото: Укрінформ.

Питання постачання Канадою зброї Україні – це міжнародний правовий крок. Після цих підписаних угод Україну зможуть долучити до реєстрів, яким канадські виробники мають право та можливість постачати зброю. Таку думку у коментарі сайту "24" висловив експерт-міжнародник Володимир Воля, передають Патріоти України.

"Але це широке трактування. Думаю, в будь-якому випадку, навіть якщо вдасться досягти тієї угоди, що Україна буде включена до списку країн, які можуть купувати канадську зброю, там буде ще багато моментів пов’язаних з тим, яку саме зброю доцільно постачати, а яку ні", – зауважив Воля.

На думку експерта, Україна може розраховувати на стрілецьку, контрбатарейну зброю та гранатомети. "Тобто не наступальну чи протиповітряні ракети, а виключно на оборонну зброю. Можливо, це будуть якісь танкові засоби", - додав Воля.

За його словами, рішення про включення України до реєстру може бути прийняте у найближчі декілька місяців. А от самі контракти на постачання зброї та її видів – перспектива більш тривала. Тобто цілком реально, підсумовує експерт, що через 3-6 місяців чи до кінця року Канада прийме рішення включити Україну до країн-імпортерів канадської зброї.

"Паспортизація" в ОРЛДО: приховані небезпеки для України

п’ятниця, 30 квітень 2021, 23:25

Нинішня паспортна кампанія дозволить Володимиру Путіну стверджувати, що в Україні порушуються права уже не просто російськомовних громадян, як про це говорили на початку російсько-української війни, а безпосередньо громадян РФ. На мою думку, масовою розд

РФ готує окупацію Маріуполя і Бердянська, щоб відрізати Україну від Азовського моря

субота, 24 квітень 2021, 22:03

Тобто, головний напрямок вторгнення окупантів - це степовий Донбас, напрямок Маріуполь і Бердянськ. Вихід на Запорізьку і Херсонську області, повне охоплення акваторії Азовського моря. При цьому хочу підкреслити, що агресор робить це не для відновлення по