Уточнюється, що падіння виробництва літаків, вертольотів, безпілотників, ракет склало 42,3% по відношенню до того ж періоду минулого року, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.
"Якщо вивчити динаміку галузі за період з 2014 року по 2017 рік, то побачимо, що в цей період відбувалося зростання. Ось його цифрові показники: 2014 – 9%, 2015 – 19,6%, 2016 – 9,8% 2017 – 8,9%. І це при тому, загальне зростання всієї російської промисловості знаходилося в межах від 1,5% до 2,9%. тобто авіаційно-ракетна промисловість була перегріта. Такі періоди бурхливого розвитку незмінно завершуються спадом", – йдеться в матеріалі.
Уточнюється, що спад вийшов дуже різким. Його навіть можна назвати обваленням. Що примітно, в російському уряді запевняють, що це нормально для військової складової, ще й заплановано, тому що обсяги державного оборонного замовлення знизилися.
"Доводиться визнати, що зниження темпів виробництва в авіаційній промисловості відбувається не від того, що все добре, і що можна тепер злегка віддихатися після напруженої роботи. А від того, що погано", – підсумували в статті.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...