Хіти тижня. Монтян знову наривається: Український адвокат проголосувала у соцмережі за вбивства військових ЗСУ (скріншот)

Одіозна "правозахисниця" підтримала думку, що українські військові є "вбивцями мирних жителів".

Тетяна Монтян. Фото: MIGnews.

Скандально відомий український адвокат виступила за вбивства солдатів Збройних сил України. Відповідну думку адвокат Тетяна Монтян висловила в коментарі Івана Алфьорова, який втік до Москви після провалу проросійських сил у Харкові, передають Патріоти України.

Алфьоров в Facebook опублікував «незалежне», на його думку, опитування, метою якого було з’ясувати, як його підписники відносяться до української армії.

Серед тих хто дав відповідь, виявилася і скандальна Монтян, на думку якої «ЗСУ – вбивці мирних українців, за що їх треба мочити в сортирах і під’їздах”.

Нагадаємо, Монтян виступала захисницею проросійського блогера Руслана Коцаби, якому нещодавно Вищий спеціалізований суд скасував виправдувальний вирок.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а