Хіти тижня. Монтян знову наривається: Український адвокат проголосувала у соцмережі за вбивства військових ЗСУ (скріншот)

Одіозна "правозахисниця" підтримала думку, що українські військові є "вбивцями мирних жителів".

Тетяна Монтян. Фото: MIGnews.

Скандально відомий український адвокат виступила за вбивства солдатів Збройних сил України. Відповідну думку адвокат Тетяна Монтян висловила в коментарі Івана Алфьорова, який втік до Москви після провалу проросійських сил у Харкові, передають Патріоти України.

Алфьоров в Facebook опублікував «незалежне», на його думку, опитування, метою якого було з’ясувати, як його підписники відносяться до української армії.

Серед тих хто дав відповідь, виявилася і скандальна Монтян, на думку якої «ЗСУ – вбивці мирних українців, за що їх треба мочити в сортирах і під’їздах”.

Нагадаємо, Монтян виступала захисницею проросійського блогера Руслана Коцаби, якому нещодавно Вищий спеціалізований суд скасував виправдувальний вирок.

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.

100 тисяч за пост у Фейсбуці: Ексначальник Нацполіції Луганщини судиться з жителем Сіверськодонецька

середа, 23 червень 2021, 23:55

вертає на себе увагу той факт, що незважаючи на контроль з боку керівництва держави, лише 21 квітня 2020 року колишньому керівникові місцевої військово-цивільної адміністрації оголошено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою о