Командир завів: Бойовики "ЛНР" "самоліквідувалися" на мінному полі

За попередніми даними, в результаті підриву на "своїй" міні, загинуло декілька бойовиків та троє поранено.

Мінне поле на Луганщині. Фото: УНІАН.

У Слов'яносербському районі Луганщини на "своїй міні" підірвалася ДРГ бойовиків "ЛНР". Як повідомляє джерело Depo.Донбас, командир розвідувальної роти на прізвище Безрученко підірвався разом з ДРГ на "своїй міні". Новину передають Патріоти України.

В ніч з 01 на 02.11.2017 "на висоті 125" (ймовірно висота поблизу н.п. Сокільники Слов'яносербського району ТОТ Луганської області) підірвалась група "Дозор" зі складу 4-ої ОМСБр. "Один із загиблих - командир розвідувальної роти на прізвище Безрученко. У зв'язку із спробою керівництва бригади приховати даний факт, інформація про постраждалих від різних осіб відрізняється", - зазначає джерело.

Так, за попередніми даними, в результаті підриву на "своїй" міні, загинуло декілька бойовиків та троє поранено. "Серед загиблих також проходить позивний "Калуга"; поранені: Казакевич (відірвало обидві ноги), Рождественський (поранення в голову) та особа із позивним "Самурай" (чисельні осколкові поранення)", - повідомляє джерело.

Довідка. За даними сайту "Миротворець" встановлено імена ймовірних постраждалих бойовиків та їх близьких/родичів:

1. Безрученко Сергій Олександрович: 14.10.1983. Україна, Луганська обл., Антрацит, вул. 9-го Травня 4, кв. 42.

2. Рождественський Вадим. Бере участь в бойових діях на Донбасі з 2014 року. Раніше, ймовірно, проживав в Росії або Узбекистані. 28.11.1988 р.н. Його дружина: Рождественська (Кудрик) Ольга Владиславівна (Кудрік Ольга Владиславівна), 18.10.1992, Луганська обл., місто Антрацит, вул. Малютіна 6. Родич Рождественського: aleksei skvorcov 36 років, Москва. Однокласниця: Катерина Ужова, 08.01.1989, навчалась у м. Ташкент.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а