"Мого Юри вже немає. Загинув сьогодні вночі": У зоні АТО від кулі ворожого снайпера не стало бійця "Азову" (фото)

Загиблий боєць з перших днів війни пішов добровольцем на фронт, воював під псевдонімом "Баррет". Йому було 23 роки.

Юрій Луговський. Фото:FacebookВійськовослужбовець окремого загону спеціального призначення НГУ "Азов" Юрій Луговський загинув у зоні АТО 9 березня в 2 годині ночі від кулі ворожого снайпера. Про це повідомляє Цензор.НЕТ, зазначають Патріоти України.

Юрій Луговський народився і проживав у місті Червоноград на Львівщині. З перших днів війни пішов добровольцем на фронт, воював під псевдонімом "Баррет". Йому було 23 роки.

"Один з кращих розвідників Азова. Баррет постійно десь ходив зі своєю групою в сірій зоні. Мінували, щось вистежував, лежав днями в "опорах", повертався з трофеями. На війні з перших днів. "Донбас", Іловайськ, потім Азов. Про Баррета ходили легенди навіть у полку, серед своїх. Про результати, про операції.

У секторі його групу знали всі. Я не знаю, в що вірив Юра. В Рай або в Валхаллу або в ще щось. У свої 23 роки. Але він вже там, там де краще. А в пеклі десятки, відправлених Юрою туди, ворогів. у тому числі в прямому ефірі рашатв. Вічна пам'ять", - написав на сторінці в Facebook друг загиблого волонтер Роман Синіцин.

Мама Юрія, Наталія Луговська, працює психологом в реабілітаційному центрі воїнів АТО в місті Соснівка і займається активною волонтерською діяльністю, допомагаючи українським військовим на сході України.

Про загибель сина жінка написала на своїй сторінці в соцмережі: "Мого Юри вже немає. Загинув сьогодні вночі".

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а