На шляху до тотального слідкування?: У мережу потрапив проект закону про досудове блокування сайтів в Україні (документи)

Два десятки організацій - представники фінансової сфери, IT і музичної індустрії, надіслали до Кабміну, Генпрокуратури листа з вимогою "зупинити насадження в країні практики тотального контролю за громадянами" і не погоджувати проект закону.
Блокувати будуть не тільки російські соцмережі? Ілюстрація: соцмережі.

Керівник Піратської партії України Сергій Яригін опублікував у Facebook шість сторінок із семисторінкового документа (один аркуш – №4 – відсутній). За його словами, проект закону він отримав від інсайдера в Міністерстві внутрішніх справ, це – "погодження проекту законопроекту", передають Патріоти України.

Голова громадської організації "Національна асамблея України" Іван Пєтухов зі свого боку повідомив, що законопроект розробляла Національна поліція України, а опублікований документ – це копія, яку розсилали на погодження до МВС та інших відомств перед тим, як надіслати його на розгляд у Кабінет Міністрів.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а