На шляху до тотального слідкування?: У мережу потрапив проект закону про досудове блокування сайтів в Україні (документи)

Два десятки організацій - представники фінансової сфери, IT і музичної індустрії, надіслали до Кабміну, Генпрокуратури листа з вимогою "зупинити насадження в країні практики тотального контролю за громадянами" і не погоджувати проект закону.
Блокувати будуть не тільки російські соцмережі? Ілюстрація: соцмережі.

Керівник Піратської партії України Сергій Яригін опублікував у Facebook шість сторінок із семисторінкового документа (один аркуш – №4 – відсутній). За його словами, проект закону він отримав від інсайдера в Міністерстві внутрішніх справ, це – "погодження проекту законопроекту", передають Патріоти України.

Голова громадської організації "Національна асамблея України" Іван Пєтухов зі свого боку повідомив, що законопроект розробляла Національна поліція України, а опублікований документ – це копія, яку розсилали на погодження до МВС та інших відомств перед тим, як надіслати його на розгляд у Кабінет Міністрів.

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.

100 тисяч за пост у Фейсбуці: Ексначальник Нацполіції Луганщини судиться з жителем Сіверськодонецька

середа, 23 червень 2021, 23:55

вертає на себе увагу той факт, що незважаючи на контроль з боку керівництва держави, лише 21 квітня 2020 року колишньому керівникові місцевої військово-цивільної адміністрації оголошено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою о