На заклик окупаційної влади кримчани доносять на сусідів, у чиїх вікнах горить світло

Одні сусіди заздрять іншим через наявність електрики та просять розібратися.

Чому у сусідів є світ? Кримчани просять розібратися! Фото: www.chitalnya.ru.

Мешканці Криму скаржаться на сусідів, у яких горить світло. Кримська «влада» закликала розібратися з подібними ситуаціями. Про це заявив губернатор Севастополя Сергій Меняйло під час засідання «штабу» з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, передають Патріоти України з посиланням на Пресу України.

У ході наради Меняйло розповів, що за останню добу надійшла велика кількість скарг кримчан такого типу: «У нас в домі світла немає, а у сусідів навпроти – всі вікна світяться». Він закликав проаналізувати ці скарги та вжити заходів, щоб до кінця розібратися із подібними ситуаціями.

При цьому він наголосив, що усі адреси їм відомі. «Використовуйте дизель-генератори, які надходять у Севастополь від наших колег, в тому числі, з Москви», - дав вказівку представникам Департаменту міського господарства Меняйло.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а