"Наддержава" двієчників: Рівень освіти росіян вразив соціологів

Мова йде навіть не про теорему Піфагора, котру французи прозвали "віслючим мостиком", непідсильну бовдурам. В державі "Армати" та падаючих "Прогресів" більше половини чотирма арифметичними діями не оволоділи.

Пересічні росіяни. Ілюстрація: ЖЖ.

Кожен п'ятий росіянин (20 відсотків) вважає, що у нього немає ніяких знань у фінансовій сфері. Про це свідчать результати моніторингу НДУ ВШЕ від жовтня 2016 року, присвяченого фінансовій грамотності, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

В останній раз така висока частка фінансово неграмотних росіян була зафіксована в грудні 2008 року (19 відсотків). На рівень «добре» свої фінансові знання в 2016 році оцінили 11 відсотків опитаних, ще 41 відсоток вважають свою фінансову грамотність задовільною. Про відмінні знання розповіли 2 відсотки опитаних.

Майже половина (45 відсотків) росіян вміють виконувати прикладні арифметичні операції і розбираються в простих і складних банківських відсотках. Це приблизно відповідає рівню Угорщини (45 відсотків) і Німеччини (47 відсотків).

Кожен десятий (9 відсотків) опитаний заявив, що підписує фінансові договори, не читаючи. Ще чверть (26 відсотків) підписують документи, прочитавши їх, але не розібравшись в суті.

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а

"Паспортизація" в ОРЛДО: приховані небезпеки для України

п’ятниця, 30 квітень 2021, 23:25

Нинішня паспортна кампанія дозволить Володимиру Путіну стверджувати, що в Україні порушуються права уже не просто російськомовних громадян, як про це говорили на початку російсько-української війни, а безпосередньо громадян РФ. На мою думку, масовою розд