Найбільші з часів "холодної війни": НАТО проведе у Європі масштабні військові навчання

У навчаннях візьмуть участь близько 45 тисяч військовослужбовців країн Альянсу, а також десятки кораблів і літаків, задіяних в навчаннях біля берегів Норвегії щодо відображення "імітованої загрози".

Ілюстрація:24 канал

Північноатлантичний альянс восени 2018 року проведе в Європі навчання Trident Juncture, найбільші з часів "холодної війни". Про це заявив командувач Корпусом морської піхоти США генерал Роберт Неллер на слуханнях у Палаті представників Конгресу США, повідомляють Патріоти України з посиланням на Громадське.

"У жовтні цього року пройдуть масштабні навчання НАТО, які стануть найбільшими з часів піку "холодної війни", - сказав командувач.

Він додав, що в навчаннях візьмуть участь близько 45 тисяч військовослужбовців країн НАТО, а також десятки кораблів і літаків, задіяних в навчаннях біля берегів Норвегії щодо відображення "імітованої загрози".

Навчання Trident Juncture проводяться раз на три роки. До останніх маневрів у 2015 році, в яких брали участь близько 36 тисяч військовослужбовців країн НАТО, приєдналася і Україна.

"Холодна війна" - глобальна геополітична, економічна та ідеологічна конфронтація між Радянським Союзом і його союзниками, з одного боку, і США, країнами Західної Європи та їх союзниками - з іншого, яка тривала з середини 1940-х до початку 1990-х років.

Раніше генеральний секретар НАТО Йєнс Столтенберг заявив, що світ може опинитися на межі нового витка гонки ядерних озброєнь через російську розробку нової ракети середньої дальності.

100 тисяч за пост у Фейсбуці: Ексначальник Нацполіції Луганщини судиться з жителем Сіверськодонецька

середа, 23 червень 2021, 23:55

вертає на себе увагу той факт, що незважаючи на контроль з боку керівництва держави, лише 21 квітня 2020 року колишньому керівникові місцевої військово-цивільної адміністрації оголошено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою о

"Нехороша історія з Великим крадівництвом має нехороше продовження. Тепер у Зеленського будуть красти в борг", - політолог

п’ятниця, 18 червень 2021, 22:29

"Нехороша історія з Великим крадівництвом має нехороше продовження. Тепер у Зеленського будуть красти в борг. Пам’ятаєте як колишній радник голови Офісу президента Уманський заявив, що гроші із "ковідного фонду", які «чомусь» направили на будівництво д...