Найбільші з часів "холодної війни": НАТО проведе у Європі масштабні військові навчання

У навчаннях візьмуть участь близько 45 тисяч військовослужбовців країн Альянсу, а також десятки кораблів і літаків, задіяних в навчаннях біля берегів Норвегії щодо відображення "імітованої загрози".

Ілюстрація:24 канал

Північноатлантичний альянс восени 2018 року проведе в Європі навчання Trident Juncture, найбільші з часів "холодної війни". Про це заявив командувач Корпусом морської піхоти США генерал Роберт Неллер на слуханнях у Палаті представників Конгресу США, повідомляють Патріоти України з посиланням на Громадське.

"У жовтні цього року пройдуть масштабні навчання НАТО, які стануть найбільшими з часів піку "холодної війни", - сказав командувач.

Він додав, що в навчаннях візьмуть участь близько 45 тисяч військовослужбовців країн НАТО, а також десятки кораблів і літаків, задіяних в навчаннях біля берегів Норвегії щодо відображення "імітованої загрози".

Навчання Trident Juncture проводяться раз на три роки. До останніх маневрів у 2015 році, в яких брали участь близько 36 тисяч військовослужбовців країн НАТО, приєдналася і Україна.

"Холодна війна" - глобальна геополітична, економічна та ідеологічна конфронтація між Радянським Союзом і його союзниками, з одного боку, і США, країнами Західної Європи та їх союзниками - з іншого, яка тривала з середини 1940-х до початку 1990-х років.

Раніше генеральний секретар НАТО Йєнс Столтенберг заявив, що світ може опинитися на межі нового витка гонки ядерних озброєнь через російську розробку нової ракети середньої дальності.

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а

"Паспортизація" в ОРЛДО: приховані небезпеки для України

п’ятниця, 30 квітень 2021, 23:25

Нинішня паспортна кампанія дозволить Володимиру Путіну стверджувати, що в Україні порушуються права уже не просто російськомовних громадян, як про це говорили на початку російсько-української війни, а безпосередньо громадян РФ. На мою думку, масовою розд