Намкриш? У Коктебелі окупанти знищили пляж санаторію "Прибій" та викорчували кедри

Про масштабні руйнування вже пишуть проросійські блогери і вважають, що треба скаржитися "батюшці-царю" в Москву.

Коктебель. Ілюстрація:minibus.in.uaУ Коктебелі знищили пляж санаторію "Прибій", який знаходиться на кордоні з гірським масивом Кара-Даг. Про це 30 травня у коментарі Крим.Реалії повідомив російський блогер, який проживає в Криму, Олександр Горний, передають Патріоти України.

"Одна из основных проблем Коктебеля – это отсутствие канализации. Именно в этом месте можно было купаться, не боясь подхватить какие-то кишечные заболевания. Несколько дней назад сюда завезли крупную строительную технику, которая начала разравнивать пляжи. Сегодня я увидел спиленный холм, также выкорчеваны кедровые деревья на набережной", - заявив Горний.

Він стверджує, що через те, що фактична влада півострова "не здатна контролювати ситуацію, що склалася", потрібно звертатися до президента Росії Володимира Путіна.

Слід зазначити, що Олександр Горний підтримав анексію Криму Росією в 2014 році.

"Паспортизація" в ОРЛДО: приховані небезпеки для України

п’ятниця, 30 квітень 2021, 23:25

Нинішня паспортна кампанія дозволить Володимиру Путіну стверджувати, що в Україні порушуються права уже не просто російськомовних громадян, як про це говорили на початку російсько-української війни, а безпосередньо громадян РФ. На мою думку, масовою розд

РФ готує окупацію Маріуполя і Бердянська, щоб відрізати Україну від Азовського моря

субота, 24 квітень 2021, 22:03

Тобто, головний напрямок вторгнення окупантів - це степовий Донбас, напрямок Маріуполь і Бердянськ. Вихід на Запорізьку і Херсонську області, повне охоплення акваторії Азовського моря. При цьому хочу підкреслити, що агресор робить це не для відновлення по