Під Донецьком вбили бойовика, про якого під час інавгурації говорив Порошенко (фото)

Бойовик займався бізнесом в окупованому Росією Криму, проте у 2017 року повернувся воювати проти України.
Сергій Здрилюк. Фото: соцмережі.

В районі селища Спартак Донецької області було знищено бойовика «ДНР» Сергія Здрилюка, також відомого за прізвиськом Абвер. Про це повідомляють в соцмережах так звані товариші по зброї терориста Абвера. При цьому причини смерті поки невідомі, передають Патріоти України із посиланням на Сегодня.

Поки цю інформацію ватажки «ДНР» не підтверджують. Є інформація, що терорист Здрилюк займався бізнесом в окупованому Росією Криму, проте у 2017 року повернувся воювати проти України.

Що цікаво, про Абвера у своїй інавгураційній промові 7 червня 2014 року згадував Петро Порошенко. Зокрема, він звернувся до жителів сходу російською мовою та пообіцяв створити коридор для російських найманців, які хочуть повернутися додому і, природно, мирний діалог. При цьому президент підкреслив, що з терористами як Стрілок, Біс, Абвер і «іншою нечистю», - переговори неможливі.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а