Планети на його боці: Астролог пояснив, чому Зеленському поки що так щастить

На думку Олега Горбаня, Порошенку, щоб перемогти Зеленського, потрібно показати, що він готовий здійснити рішучі зміни, але більш виваженим шляхом.

Зеленському щастить, бо він - Водолій? Фото: соцмережі.

Голова Асоціації астрологів «Геліос» Олег Горбань в інтерв’ю зазначив, що успіх на цих виборах Володимира Зеденського можна пояснити збігом астрологічних факторів, передають Патріоти України.

«Якби кандидат Зеленський брав участь у минулих виборах, йому б нічого не світило. І якщо ми перенесемося у майбутнє через п’ять років, то, мабуть, так само йому було б важко виставляти кандидатуру. Річ у тім, що нині почався часовий проміжок, коли з’являється можливість змінити курс країни, оновити його. Але ніхто не може передбачити, в який бік ця зміна може статися. Це дуже сильно залежить від морально-етичних якостей людини, кандидата у президенти», - пояснює астролог.

Він нагадує, що із 6 березня 2019 року планета Уран увійшла у знак Тільця на найближчі 7 років. (Планета Уран в астрології символізує прагнення вирватися з обмежень і умовностей у повсякденному житті. Уран - це рушійна сила, яка спонукає людину до протесту проти усталеного порядку речей, прагнення до незалежності і грі за своїми правилами – «Главком»). В той же час Володимир Зеленський - Водолій, його планетою, керуючою життєвою енергією є якраз планета Уран. «Планета Уран є надзвичайно сприятливою в контексті нових ідей, нових можливостей і виходу на нові рівні. Вона є планетою винахідників, за короткий час може змінити дуже багато чого в людині і в державі, вивести її на новий рівень», - пояснив Горбань.

На думку астролога, Порошенку, щоб перемогти Зеленського, потрібно показати, що він готовий робити рішучі зміни, але більш виваженим шляхом. «Існує так звана колія, в якій перебуває людина, з якої не сильно хочеться вирулювати, торувати щось нове. Але якщо зараз він не покаже бажання торувати нову колію, змінити щось у політичному, економічному, соціальному, військовому плані, то в такому випадку його просто переженуть», - вважає Горбань.

Джерело: Главком

Хіти тижня. "Утилізація надлишкових "іхтамнєтов": У мережі показали відео точного удару по російських окупантах на Донбасі

п’ятниця, 19 квітень 2019, 0:35

Бійці ЗСУ знищили БМП противника, а також двох бойовиків. У мережі опублікували відеозапис удару українських військових по позиціях російських окупантів на Донбасі. Про це повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", передають Патріоти України. "Бо...

Що їсти, щоб мозок приймав правильні рішення, - лікар-дієтолог

п’ятниця, 19 квітень 2019, 0:26

Збалансоване харчування допомагає не тільки добре почуватися. "Здоровий мозок і кишечник - це два "Атланти", на яких тримаються всі функції нашого тіла, наші емоції, сприйняття світу. Один "Атлант" підтримує іншого, і лише разом вони — сила. Обидва люб...