Планети на його боці: Астролог пояснив, чому Зеленському поки що так щастить

На думку Олега Горбаня, Порошенку, щоб перемогти Зеленського, потрібно показати, що він готовий здійснити рішучі зміни, але більш виваженим шляхом.

Зеленському щастить, бо він - Водолій? Фото: соцмережі.

Голова Асоціації астрологів «Геліос» Олег Горбань в інтерв’ю зазначив, що успіх на цих виборах Володимира Зеденського можна пояснити збігом астрологічних факторів, передають Патріоти України.

«Якби кандидат Зеленський брав участь у минулих виборах, йому б нічого не світило. І якщо ми перенесемося у майбутнє через п’ять років, то, мабуть, так само йому було б важко виставляти кандидатуру. Річ у тім, що нині почався часовий проміжок, коли з’являється можливість змінити курс країни, оновити його. Але ніхто не може передбачити, в який бік ця зміна може статися. Це дуже сильно залежить від морально-етичних якостей людини, кандидата у президенти», - пояснює астролог.

Він нагадує, що із 6 березня 2019 року планета Уран увійшла у знак Тільця на найближчі 7 років. (Планета Уран в астрології символізує прагнення вирватися з обмежень і умовностей у повсякденному житті. Уран - це рушійна сила, яка спонукає людину до протесту проти усталеного порядку речей, прагнення до незалежності і грі за своїми правилами – «Главком»). В той же час Володимир Зеленський - Водолій, його планетою, керуючою життєвою енергією є якраз планета Уран. «Планета Уран є надзвичайно сприятливою в контексті нових ідей, нових можливостей і виходу на нові рівні. Вона є планетою винахідників, за короткий час може змінити дуже багато чого в людині і в державі, вивести її на новий рівень», - пояснив Горбань.

На думку астролога, Порошенку, щоб перемогти Зеленського, потрібно показати, що він готовий робити рішучі зміни, але більш виваженим шляхом. «Існує так звана колія, в якій перебуває людина, з якої не сильно хочеться вирулювати, торувати щось нове. Але якщо зараз він не покаже бажання торувати нову колію, змінити щось у політичному, економічному, соціальному, військовому плані, то в такому випадку його просто переженуть», - вважає Горбань.

Джерело: Главком

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...