Продається вождь, недорого: ProZorro здивував новим аукціоном (фото)

Оголосили торги лише вчора, однак сьогодні їх рішенням тендерного комітету вже встигли скасувати.

Фото:prozorro.sale

В системі ProZorro.Продажі виявлений не зовсім звичайний лот. Маріупольське комунальне підприємство "Комбінат комунальних підприємств" виставило на продаж два пам'ятники Леніну. Про це пише Ліга.Бизнес, передають Патріоти України.

В описі лота сказано, що один з них представляє собою лом чорних металів вагою 100 кг, другий - лом кольорових металів (бронза) вагою 5,5 т.

Пам'ятники продаються одним лотом, його початкова ціна становить 498,49 тис. грн. Розмір мінімального кроку на торгах - 1%. Єдиним критерієм відбору переможця є ціна. Торги призначені на 2 квітня.

Пізніше на сайті Prozorro з'явилося повідомлення про скасування торгів. Причиною скасування було вказано: "У зв'язку з необхідністю в уточненні технічних характеристик та обсягів майна, виставленого на продаж".

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а