"Радощі "русского мира": У Криму "ополченець" жорстоко побив водія, який обігнав його авто (відео)

Потерпілий звернувся в поліцію, проте кримінальну справу так і не порушили.

Водія побили поблизу магазина. Фото: скріншот з відео.

В окупованому Криму, один з начальників “ополчення” Костянтин Ремінний побив 51-річного таксиста Сергія Яценка за обгін свого автомобіля, яким керувала його дочка. Новину передають Патріоти України.

Інцидент стався ввечері 24 травня і в той же вечір потерпілий звернувся в поліцію, проте кримінальну справу не порушили. «Чоловік під’їхав до магазину, через пару хвилин сюди ж під’їхала машина з ополченцем, і він практично без передмов через вікно вдарив чоловіка в обличчя, потім відкрив двері і став уже ногами бити, куди потрапляв – в обличчя, груди, плечі, по тілу. При цьому він постійно лаявся матом, погрожував і розмахував посвідченням. Причому після того, як чоловік вибачився і сказав, що не бачив, хто перебував за кермом – знаків на машині ніяких не було, Ремінний почав бити його ще більш жорстоко», – розповіла дружина потерпілого Лариса Яценко.

На відео між лайками “ополченця” чути стогін таксиста після ударів, при цьому перехожі намагаються не звертати увагу на те, що відбувається.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а