Щоб в Москві знали своє місце: Нардеп Мусій подав законопроект на заміну копійки рублями

Адже саме "рублена" на шматки гривня дала назву валюті Московської держави, і вказує на "меншовартість" такої грошової одиниці перед київською гривнею.

Олег Мусій. Фото google.com

У Верховній Раді зареєстровано законопроект "Про внесення змін у деякі закони України щодо впровадження історично обґрунтованого найменування рубль у якості меншої частини грошової одиниці України гривні". Автором документу є нардеп Олег Мусій. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу партії.

"Из многих исторических источников мы узнаем, что меньшей частью гривны был именно рубль. И именно рубль, а не копейка, был частью гривны. Со времени введения денежной единицы в Украине – гривны – без исторического обоснования ее меньшую часть назвали словом «копейка». А из всех исторических источников следует, что копейка является частью именно рубля, а не гривны. Так что со времен Руси (Украины) на нашей территории денежными единицами были гривна и ее меньшая часть рубль», – заявив Мусій.

Окрім цього, він додав, що прийняття законопроекту "відновить історичну справедливість у використанні назви рубля як меншої частини грошової одиниці України - гривні".

Також депутат підкреслив, що цей документ зможе усунути недоліки, які є в законах "Про Національний банк України", "Про цінні папери та фондовий ринок", "Про пенсійне забезпечення".

100 тисяч за пост у Фейсбуці: Ексначальник Нацполіції Луганщини судиться з жителем Сіверськодонецька

середа, 23 червень 2021, 23:55

вертає на себе увагу той факт, що незважаючи на контроль з боку керівництва держави, лише 21 квітня 2020 року колишньому керівникові місцевої військово-цивільної адміністрації оголошено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою о

"Нехороша історія з Великим крадівництвом має нехороше продовження. Тепер у Зеленського будуть красти в борг", - політолог

п’ятниця, 18 червень 2021, 22:29

"Нехороша історія з Великим крадівництвом має нехороше продовження. Тепер у Зеленського будуть красти в борг. Пам’ятаєте як колишній радник голови Офісу президента Уманський заявив, що гроші із "ковідного фонду", які «чомусь» направили на будівництво д...