Хіти тижня. "Шоу пьяного сепара": Бойовика "ДНР" зняли під час розгулювання під носом у ЗСУ (відео)

"Воїн ДНР" у нетверезому стані увійшов в зону прямого впливу ЗСУ, але навряд чи й сам зрозумів це.

Нетверезий терорист й сам не розумів, куди він йде. Фото: скріншот з відео.

У мережі набирає популярність відео п'яного бойовика терористичної організації "Донецької народної республіки", який розгулює перед позиціями Збройних сил України у зоні АТО. Відповідне відео опубліковано на сторінці "НЕТ Диктатуре" у соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

"Знято безпосередньо з позицій ЗСУ в районі Донецького аеропорту. У кадрі "воїн ДНР" у нетверезому стані увійшов в зону прямого впливу ЗСУ, які, вирішивши не опускатися до ліквідації маргінальних елементів, дали можливість суб'єкту померти своєю смертю алкоголіка. Кандидат на премію Дарвіна, яких, судячи з усього, у ДеЛьфіНаРії більш, ніж достатньо", - йдеться у підписі до відео.

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.

100 тисяч за пост у Фейсбуці: Ексначальник Нацполіції Луганщини судиться з жителем Сіверськодонецька

середа, 23 червень 2021, 23:55

вертає на себе увагу той факт, що незважаючи на контроль з боку керівництва держави, лише 21 квітня 2020 року колишньому керівникові місцевої військово-цивільної адміністрації оголошено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою о