Справжній "русский мир": У мережі показали, як пам'ятка архітектури у Ялті перетворилася на смітник (фото)

Мова йде про "Сонячну стежку".

Фото:Twitter У мережі жителі окупованого Криму поділилися фотографіями "Сонячної стежки" в Ялті, яка перетворилася з пам'ятника архітектури, що охороняється законом, в смітник. Відзначається, що це "звалище" намагається прибрати до рук велика будівельна компанія. Про це розповіла користувач під ніком RoksolanaToday & Крим в Twitter, інформують Патріоти України.

"Прогулянка по колишній "Сонячної стежці". Тепер це велика дорога "Консолі" до світлого майбутнього Константинова", - написала автор.

Користувачка написала про будівельну корпорацію, яку очолює зрадник України, так званий "спікер кримського парламенту" Володимир Константинов.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а