"Тупість і дурість не є підставою": "Миротворець" розповів, за яких обставин додасть Собчак у свою базу

У базу ресурсу Собчак може потрапити в разі незаконного відвідування окупованого РФ Криму.
Собчак ще не заслужила потрапити у базу "Миротворця". Фото: ren.tv.

Український ресурс "Миротворець" не буде вносити в базу "чистилище" відому російську журналістку Ксенію Собчак після її звернення до Петра Порошенка з приводу заборони в Україні російських інтернет-ресурсів. Про це йдеться на сторінці "Миротворця" в Facebook, передають Патріоти України.

"Ксенію Собчак в Чистилище ми не збираємося вносити і навіть не розглядали це питання бо тупість і дурість людська не є підставою для початку наших досліджень", - повідомили волонтери.

У базу ресурсу Собчак може потрапити в разі незаконного відвідування окупованого РФ Криму. "У разі, якщо Собчак сама захоче потрапити в Чистилище, то найпростіший для неї спосіб, це літаком з Домодєдово в Сімферополь. Тоді ми зі спокійним серцем її відпрацюємо всім колективом за порушення державного кордону України", - зазначили в "Миротворці".

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а