У потязі, який прибував в Одесу, п'яний чиновник відкрив стрілянину, після чого загубив зброю

Винуватця інциденту хочуть "відмазати" співробітники Одеського управління внутрішньої безпеки і намагаються уникнути розголосу подробиць конфлікту.

Ілюстрація:asfera.info

У потязі, який прибував на Одеський залізничний вокзал сполученням "Одеса-Київ" стався конфлікт із застосуванням зброї. Про це пише odessa.net.ua, зазначають Патріоти України.

Як повідомило джерело одеських ЗМІ, глава Сумського облуправління захисту економіки, з'ясовуючи стосунки, прямо у вагоні поїзда дістав травматичний пістолет і відкрив стрілянину. Чоловік був п'яний і фізично не зміг покинути вагон після прибуття на вокзал. Разом з поїздом чиновник поїхав на "відстій".

Пізніше, після того, як він відіспався в вагоні, чоловік виявив, що пістолет кудись зник.

П'яного чиновника намагаються "відмазати" співробітники Одеського управління внутрішньої безпеки і намагаються уникнути розголосу подробиць конфлікту. Крім того, на даний момент вони намагаються знайти його зброю.

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а

"Паспортизація" в ОРЛДО: приховані небезпеки для України

п’ятниця, 30 квітень 2021, 23:25

Нинішня паспортна кампанія дозволить Володимиру Путіну стверджувати, що в Україні порушуються права уже не просто російськомовних громадян, як про це говорили на початку російсько-української війни, а безпосередньо громадян РФ. На мою думку, масовою розд