"В ж...пе ты, а не в крепости": У соцмережах поділились враженнями від останнього інтерв'ю Путіна

Користувачі соцмереж висловлюють сумніви з приводу стану здоров'я президента РФ і вважають, що його висловлювання є зізнанням у злочинах.

Путін зовсім відірвався від реальності чи тільки симулює? Фото: ЕРА.

У соціальних мережах обговорюють інтерв'ю російського президента Володимира Путіна. Зокрема, користувачі Twitter звернули увагу на слова Путіна про те, що через НАТО Росія знаходиться в обложеній фортеці, передають Патріоти України.

"Ми в обложеній фортеці. А в обложеній фортеці керівників не обирають, це воєнний час, не до виборів, не до мітингів, треба бути обережніше", - заявив Путін.

Також увагу блогерів привернули слова російського президента про вбивства його політичних конкурентів.

Користувачі соцмережі висловлюють сумніви з приводу стану здоров'я Путіна і вважають, що таке висловлювання є зізнанням у злочинах і дозволом на усунення опозиціонерів.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а