"В ж...пе ты, а не в крепости": У соцмережах поділились враженнями від останнього інтерв'ю Путіна

Користувачі соцмереж висловлюють сумніви з приводу стану здоров'я президента РФ і вважають, що його висловлювання є зізнанням у злочинах.

Путін зовсім відірвався від реальності чи тільки симулює? Фото: ЕРА.

У соціальних мережах обговорюють інтерв'ю російського президента Володимира Путіна. Зокрема, користувачі Twitter звернули увагу на слова Путіна про те, що через НАТО Росія знаходиться в обложеній фортеці, передають Патріоти України.

"Ми в обложеній фортеці. А в обложеній фортеці керівників не обирають, це воєнний час, не до виборів, не до мітингів, треба бути обережніше", - заявив Путін.

Також увагу блогерів привернули слова російського президента про вбивства його політичних конкурентів.

Користувачі соцмережі висловлюють сумніви з приводу стану здоров'я Путіна і вважають, що таке висловлювання є зізнанням у злочинах і дозволом на усунення опозиціонерів.

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.

100 тисяч за пост у Фейсбуці: Ексначальник Нацполіції Луганщини судиться з жителем Сіверськодонецька

середа, 23 червень 2021, 23:55

вертає на себе увагу той факт, що незважаючи на контроль з боку керівництва держави, лише 21 квітня 2020 року колишньому керівникові місцевої військово-цивільної адміністрації оголошено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою о