"Виграли бандити": Рева розповів, як Росія забезпечує віджаті підприємства на Донбасі

Росія через Південну Осетію – таку ж саму фейкову республіку – створила структуру, через яку постачається сировина і через яку потім іде експорт.
Андрій Рева. Фото: РБК.

За словами міністра соціальної політики України Андрія Реви, віджаті росіянами підприємства на Донбасі наразі працюють через невизнану сепаратистську "республіку" Південна Осетія. Про це він заявив в ефірі телеканалу Еспресо, передають Патріоти України.

"А подивіться, що відбулося. Це, до речі, було одне з гасел: що вони, мовляв, припинять роботу. Зараз усі вони працюють. Росія через Південну Осетію – таку ж саму фейкову республіку – створила структуру, через яку постачається сировина і через яку потім іде експорт, і фактично відновила всі ці зв’язки. Тепер частина прибутку цих підприємств іде на фінансування цих бандитів, зменшуючи навантаження на російський бюджет, а ми недоотримуємо кошти, які раніше надходили в бюджет України. Хто виграв? Виграли тільки бандити і Росія", - підкреслив міністр.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а